Информация

 
Інформація щодо державних допомог на дітей одиноким матерям та соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

П ідставою для призначення державної соціальної допомоги та допомоги одиноким матерям буде копія договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового соціального страхування

Дачные дома

 Шедевры сегодняшней архитектуры никого не оставят спокойными. И это распространяется не только на кирпичные дома. Сегодня все больше и больше отдают предпочтение деревянным домам. Дачные дома в наши дни - это тепло и комфорт.

Зміни, які стосуються видачи посвідчення водія

  Однією з найпопулярніших послуг в сервісному центрі МВС є видача посвідчення водія. Про зміни, які стосуються даного документу розповідає начальник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Волинській області Григорій Бахал.

На політичну рекламу у Facebook витратили уже понад 30 000 доларів

  15 вересня стартувала компанія офіційного висування кандидатів на місцеві вибори. Потенційні кандидати із Волині та місцеві партійні осередки активно розміщували оплачену політичну рекламу у соціальній мережі Facebook і витратили на це уже понад 30 000 американських доларів.

Кадри з прихованого розслідування Відкритих кліток на "зразковій" хутровій фермі наблизили Польщу до заборони хутра!

  У вівторок, 8 вересня, Відкриті клітки опублікували результати двомісячного розслідування на найбільшій відомій хутряній фермі у світі, яка знаходиться в Польщі — країні, яка, поряд з Китаєм, є у трійці лідерів з хутрового виробництва. 

Катати асфальт чи “закатати” в асфальт: чого досягли міста України?

 Відповідно до даних останнього соціологічного дослідження щодо місцевої політики в Україні, у більшості обласних центрів серйозною проблемою є дорожньо-транспортна сфера. Велика кількість населення, розбудова міських агломерацій, посилення економічних зв’язків між регіонами – все це робить сферу пріоритетною для влади.

Сезон кліщів активно набирає обертів

  Випадки кліщового енцефаліту в Україні поодинокі і фіксуються лише на певних територіях.

Проте з бореліозом (хворобою Лайма) все зовсім по-іншому, адже кожен другий-третій кліщ інфікований.

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ Контакти