news2022

 
Профілактика – краще за лікування!

  І це твердження стосується не лише молоді. Хибно вважати, що у 60 всі хвороби від віку! Саме тому варто щороку відвідувати свого сімейного лікаря. Він огляне Вас, вислухає Ваші скарги, а далі скерує на необхідні обстеження.

Світові зірки підтримали українських дівчат, які розробили проєкти відбудови зруйнованих війною міст

 Відомі діячі та діячки записали звернення, у якому привітали дівчат із закінченням освітнього курсу та подякували за те, що ті вже сьогодні замислюються над майбутнім України. Відео було створене завдяки співпраці з комунікаційною компанією TRUMAN.

В Україні стартує великий благодійний тур за участі Марти Липчей, ROXOLANA, KOLA та «Енджі Крейди»

Українські співачки Марта Липчей, ROXOLANA, KOLA та гурт «Енджі Крейда» об'єдналися задля великого благодійного туру, мета якого – допомогти пораненим військовим у лікуванні, реабілітації та ...

Великодній стіл: як не нашкодити здоровʼю

  Навіть таке лихо як війна не здатне завадити українським господиням приготувати великодні смаколики і пригостити ними рідних і близьких. Та дуже важливо, щоби споживання великодніх страв минули без негативних наслідків для здоров'я. 

«Укрнафта» розпочинає спільну розробку родовищ з «Укргазвидобуванням»

  ПАТ «Укрнафта» (50% + 1 акція належать НАК Нафтогаз України) і АТ «Укргазвидобування» (входить до Групи Нафтогаз), розпочали вивчення можливостей щодо спільного видобутку нафти та газу на низці ліцензійних ділянок, де власником дозволів на видобуток є одна компанія, а свердловини належать іншій.

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ Контакти