Компанія відкрила у Польщі вже 6 відділень, щоб українці могли відправляти посилки додому та отримувати від родичів і друзів так само легко, як вони це звикли робити в Україні.
 
У відділеннях доступні послуги пакування, відправлення в Україну та отримання посилок із України до 30 кг. Операторами працюють українці зі знанням польської мови.
 
 
Розрахуватися за посилку може тільки відправник - готівкою, карткою або через безконтактний розрахунок: ApplePay чи GooglePay у відділенні.
 
Зверніть увагу, що міжнародні посилки мають певні митні правила. Заборонено митними службами до пересилання тютюн, алкоголь, ліки і вітаміни, парфуми, продукти харчування з особливими умовами зберігання, наркотичні речовини, гроші, товари військового призначення, насіння тощо. Повний перелік заборонених речей можна подивитись: https://novapost.pl/pl-uk/international/forbidden-items
Термін доставки від 5 днів.
 
Як відправити посилку з Польщі в Україну із відділення:
1.Принесіть посилку із речами у відкритому вигляді, щоб зробити опис вмісту для розмитнення митною службою;
2.Вкажіть оператору:
-ПІБ отримувача англійською мовою
-український номер телефона отримувача
-електронну пошту отримувача
-вказати номер поштомату, або номер відділення, або адресу для доставки кур'єром Нової пошти в Україні
3.Сплатіть за послуги доставки та пакування, у разі необхідності.
 
Адреса та графік роботи відділень Nova Post у Польщі за посиланням: https://novapost.pl/pl-pl/departments
 
Українці також можуть відправляти посилки до 30 кг з дому своїм друзям та рідним у Польщу у будь-яке відкрите відділення Nova Post, поштомат або на адресу отримувача.
 
Тариф на доставку в Польщу та дозволені речі для пересилання закордон можна переглянути за посиланням https://novapost.pl/pl-uk/international/receive-from-ukraine31-10-2022