Информация

 
Вчений відкинув звинувачення у плагіаті та звинуватив НАЗЯВО у непрофесіоналізмі та подвійних стандартах – ЗМІ

  Протягом останніх років українське суспільство спостерігає за хвилею «плагіатних скандалів». Публікація в Gazeta_ua аналізує проблему боротьби з академічною недоброчесністю, що межує з цькуванням.

PEP назавжди, але поглиблений моніторинг – ні

  Політично значущі особи (або РЕР – politically exposed persons) – фізичні особи, які є національними, іноземними публічними діячами та діячами, які виконують публічні функції в міжнародних організаціях.

Навіщо звертатися до маркетингової агенції: Ефективність та Вигоди

 Маркетинг – це серце сучасного бізнесу, і успішне його функціонування неможливе без компетентної маркетингової стратегії. Спроби самостійно управляти усіма аспектами маркетингу можуть бути викликом, особливо для малих та середніх підприємств.

Процес та можливості лазерного різання металу

 Лазерна різка листового металу полягає у впливі на сталевий лист сфокусованого променя лазера. У процесі впливу лазера частинки металу плавляться, випаровуються і видуваються струменем газу, що подається під високим тиском.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОБЛІК ЛЕЛЕКИ БІЛОГО – ГНІЗДУВАННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ

 Громадська організація «Українське товариство охорони птахів», за сприяння Союзу охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU) ініціює проведення Всеукраїнського обліку лелеки білого – гніздування в умовах війни. 

ЯК ТА ЯКУ ШВЕЙНУ МАШИНКУ ВИБРАТИ

  Сучасний ринок пропонує широкий вибір швейного обладнання (від традиційних та найпоширеніших у побуті електромеханічних моделей до прогресивних комп'ютеризованих агрегатів).

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ Контакти