Корисне

 
Post Thumb
Сучасні засоби догляду за волоссям.

 Волосся - індикатор здоров'я нашого організму. Лупа, лущення шкіри голови, а вже тим більше випадання волосся - це сигнал негайно вживати заходів. Перший крок - консультація професійного трихолога.

Post Thumb
7 кімнатних рослин, які допоможуть швидко засипати

   Немає нічого кращого, ніж міцний сон, після якого встаєш свіжим і відпочившим. Ці дари флори забезпечать більш чисте повітря, підвищений вміст кисню в кімнаті та приємний аромат, а значить, схилять вас ...

Post Thumb
Знижений імунітет - профілактика і лікування

   Людський організм здатний повноцінно функціонувати і існувати тільки тоді, коли він гармонійно взаємодіє з різноманітним мікробним світом. У деяких ситуаціях він стає рятувальником для людини, а в інших - загрозою для його життя.

Post Thumb
Як «прокачати» імунітет ? Поради фахівців

Протягом тижня, говорячи про здоров’я українців, особливу увагу ми будемо приділяти загрозі COVID-19. Підчас загрози інфікування COVID-19, особливо гостро повстає питання зміцнення імунітету.


Post Thumb
Корисні поради: як створити казковий новорічний декор hand made?

  Якщо ви ще не встигли придбати святковий декор, або не знаходите потрібного варіанту, не варто засмучуватись! Зробіть його самостійно! Виготовлені власноруч прикраси додадуть вашій оселі особливої казкової атмосфери.
 

Post Thumb
Що відчуває плід в останній триместр вагітності

  Коли наближається час пологів, вагітну жінку хвилює безліч питань - як виглядає зараз її дитя? Чи добре йому в животику? Що відчуває плід і на що вже здатний? Короткий огляд розвитку плода на третьому триместрі підготували фахівці “Клубу Турботливих Матусь”

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ Контакти