Корисне

 
Post Thumb
7 кімнатних рослин, які допоможуть швидко засипати

   Немає нічого кращого, ніж міцний сон, після якого встаєш свіжим і відпочившим. Ці дари флори забезпечать більш чисте повітря, підвищений вміст кисню в кімнаті та приємний аромат, а значить, схилять вас ...

Post Thumb
Знижений імунітет - профілактика і лікування

   Людський організм здатний повноцінно функціонувати і існувати тільки тоді, коли він гармонійно взаємодіє з різноманітним мікробним світом. У деяких ситуаціях він стає рятувальником для людини, а в інших - загрозою для його життя.

Post Thumb
Як «прокачати» імунітет ? Поради фахівців

Протягом тижня, говорячи про здоров’я українців, особливу увагу ми будемо приділяти загрозі COVID-19. Підчас загрози інфікування COVID-19, особливо гостро повстає питання зміцнення імунітету.


Post Thumb
Корисні поради: як створити казковий новорічний декор hand made?

  Якщо ви ще не встигли придбати святковий декор, або не знаходите потрібного варіанту, не варто засмучуватись! Зробіть його самостійно! Виготовлені власноруч прикраси додадуть вашій оселі особливої казкової атмосфери.
 

Post Thumb
Що відчуває плід в останній триместр вагітності

  Коли наближається час пологів, вагітну жінку хвилює безліч питань - як виглядає зараз її дитя? Чи добре йому в животику? Що відчуває плід і на що вже здатний? Короткий огляд розвитку плода на третьому триместрі підготували фахівці “Клубу Турботливих Матусь”

Post Thumb
Как новичку освоиться на новом месте


Новый коллектив, новый руководитель, новые правила, непривычная обстановка… Первый день на новом месте – всегда стресс, будь то детский сад, школа, институт или работа, даже пятая или десятая в жизни. Как преодолеть страхи и легко освоиться на рабочем месте разбирались специалисты Международного кадрового портала HeadHunter Украина.

Post Thumb
Топ 10 готелів Аланії (Туреччина)

    Субтропічний середземноморський м'який клімат, тепле море, багатокілометрова лінія пляжу і розвинена інфраструктура курорту давно привертають мандрівників до Аланії. Популярність курорту обумовлює і наявність різноманітності готелів на узбережжі.

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ РІЗНЕ Контакти