Культура

Post Thumb
«Кава з кардамоном»: костюмована драма нового покоління в українському кінематографі

  Телеканал СТБ і Solar Media Entertainment за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду знімають костюмовану драму «Кава з кардамоном» за романом львівської письменниці Наталії Гурницької.

Post Thumb
Наталія Мосейчук відкрила школу Супергероїв у Херсоні

  Напередодні вересня кураторка школи Супергероїв, телеведуча «1+1» Наталія Мосейчук та засновниця школи Євгенія Смірнова вперше за час карантину відкрили новий освітній простір Школи Супергероїв у відділені онкогематології Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні і вже уроки ідуть повним ходом.

Post Thumb
Олена Лавренюк зіграє головну жіночу роль у містичному трилері «Егрегор»

 У Києві продовжилися зйомки українського містичного трилеру «EGREGOR». Режисер фільму – Станіслав Капралов, чию дебютну стрічку «Let It Snow» нещодавно придбав найбільший у світі американський дистриб'ютор Lionsgate. 

Post Thumb
Діти Анатолія Анатоліча не пішли до школи

  Цього року в День знань доньки ведучого програми «Ранку з Україною» Анатолія Анатоліча вперше залишилися вдома: через випадок зараження COVID-19 у школі навчальний процес відклали на тиждень.

Post Thumb
Український гурт Green Grey організовує перший у світі вертикальний концерт

 7 червня легендарна українська група Green Grey проведе перший у світі перформанс у нових умовах – вертикальний концерт. Ініціаторами цієї ідеї стали учасники групи на чолі з Dizel, які вирішили організувати такий концерт на честь 28-річчя гурту. 

Post Thumb
LOBODA виклала в мережу Home video

 Нова робота суперзірки складається з архівних кадрів і з перших секунд занурює глядача залаштунки особистого життя артистки. Відео з концертів, теплі і сповнені любов'ю моменти зі старшою донькою Євою, подорожі, дім, час вагітності та народження Тільди.


Post Thumb
Анатолій Анатоліч став амбасадором Huawei

  Ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» Анатолій Анатоліч починає співробітництво з однією з найбільших світових телекомунікаційних компаній.

Post Thumb
Живой родник культуры Франции

  В каждом уголке Франции есть бесценные сокровища культуры. Сохранились архитектурные памятники разных эпох, и по ним можно изучать историю развития искусства. Собор в Отене, выдержанный в романском стиле, – яркий представитель архитектуры XI–XII вв. 

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ Контакти