Культура

Post Thumb
Наталія Мосейчук відкрила школу Супергероїв у Херсоні

  Напередодні вересня кураторка школи Супергероїв, телеведуча «1+1» Наталія Мосейчук та засновниця школи Євгенія Смірнова вперше за час карантину відкрили новий освітній простір Школи Супергероїв у відділені онкогематології Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні і вже уроки ідуть повним ходом.

Post Thumb
Олена Лавренюк зіграє головну жіночу роль у містичному трилері «Егрегор»

 У Києві продовжилися зйомки українського містичного трилеру «EGREGOR». Режисер фільму – Станіслав Капралов, чию дебютну стрічку «Let It Snow» нещодавно придбав найбільший у світі американський дистриб'ютор Lionsgate. 

Post Thumb
Діти Анатолія Анатоліча не пішли до школи

  Цього року в День знань доньки ведучого програми «Ранку з Україною» Анатолія Анатоліча вперше залишилися вдома: через випадок зараження COVID-19 у школі навчальний процес відклали на тиждень.

Post Thumb
Український гурт Green Grey організовує перший у світі вертикальний концерт

 7 червня легендарна українська група Green Grey проведе перший у світі перформанс у нових умовах – вертикальний концерт. Ініціаторами цієї ідеї стали учасники групи на чолі з Dizel, які вирішили організувати такий концерт на честь 28-річчя гурту. 

Post Thumb
LOBODA виклала в мережу Home video

 Нова робота суперзірки складається з архівних кадрів і з перших секунд занурює глядача залаштунки особистого життя артистки. Відео з концертів, теплі і сповнені любов'ю моменти зі старшою донькою Євою, подорожі, дім, час вагітності та народження Тільди.


Post Thumb
Анатолій Анатоліч став амбасадором Huawei

  Ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» Анатолій Анатоліч починає співробітництво з однією з найбільших світових телекомунікаційних компаній.

Post Thumb
Живой родник культуры Франции

  В каждом уголке Франции есть бесценные сокровища культуры. Сохранились архитектурные памятники разных эпох, и по ним можно изучать историю развития искусства. Собор в Отене, выдержанный в романском стиле, – яркий представитель архитектуры XI–XII вв. 

Post Thumb
Благодійний онлайн-марафон #РазомВдома допоміг фондові Let's Help зібрати більше 2 млн гривень

 15 квітня з 14:00 до 00:00 на YouTube відбувся благодійний онлайн-марафон #РазомВдома. У події взяли участь 90 публічних персон, серед яких були артисти, блогери, спортсмени, соціальні діячі та інші. 10 годин поспіль гості робили включення зі своїх осель,

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ РІЗНЕ Контакти