Культура

Post Thumb
Благодійний онлайн-марафон #РазомВдома допоміг фондові Let's Help зібрати більше 2 млн гривень

 15 квітня з 14:00 до 00:00 на YouTube відбувся благодійний онлайн-марафон #РазомВдома. У події взяли участь 90 публічних персон, серед яких були артисти, блогери, спортсмени, соціальні діячі та інші. 10 годин поспіль гості робили включення зі своїх осель,

Post Thumb
MONATIK, Артем Пивоваров, ALEKSEEV, Потап, Надя Дорофєєва та інші артисти – у соціальному заклику від Music Box

   Напередодні травневих свят Музичний телеканал Music Box запустив соціальний ролик #залишайсявдома, в якому спільно з українськими артистами в черговий раз закликає глядачів залишатися вдома.

Post Thumb
#РазомВдома: 90 українських селебриті розпочали збір коштів для боротьби з коронавірусом.

 Учора, 15 квітня, з 14:00 до 00:00 на YouTube відбувся благодійний онлайн-марафон #РазомВдома, в якому взяли участь 90 публічних персон, серед яких були артисти, блогери, спортсмени, соціальні діячі та інші. 10 годин поспіль гості робили включення зі своїх осель

Post Thumb
Pianoбой, KAZKA, Alina Pash, НеАнгели та багато інших приєднаються до онлайн-марафону #РазомВдома

  Вже завтра, 15 квітня, з 14:00 до 00:00 на YouTube відбудеться 10-годинний благодійний музичний марафон #РазомВдома. Понад 40 українських артистів, публічних персон, меценатів, блогерів і спортсменів об'єднаються, щоб допомогти зібрати кошти для допомоги в боротьбі з COVID-19.

Post Thumb
Евгений Синельников о фильме «Орел и Решка», пробах Дорна и Антоне Птушкине

  Хоть карантин не позволяет нам путешествовать, сегодняшний выпуск «Зе Интервьюера» без путешествий не обойдется. Герой этого эпизода – Евгений Синельников, один из создателей, режиссер и экс-ведущий самого успешного тревел-шоу СНГ «Орел и Решка», а также автор и ведущий программы «Дома лучше» о городах Украины.

Post Thumb
Благодійний онлайн-марафон збере найвідоміших українських артистів для боротьби з COVID-19

  Масштабний благодійний 10-годинний онлайн-марафон #РазомВдома об'єднає понад 30 українських топ-артистів, публічних персон, меценатів, блогерів і спортсменів, які допоможуть зібрати кошти для допомоги в боротьбі з коронавірусом.


Post Thumb
LOBODA передала в Киевский волонтерский штаб более 1000 продуктовых коробок

   LOBODA присоединилась к борьбе с COVID-19 и запустила акцию, которая направлена на поддержку людей преклонного возраста, малообеспеченных и многодетных семей. Певица передала в Киевский волонтерский штаб более тысячи продуктовых коробок и призвала своих коллег присоединиться к инициативе.

Post Thumb
Анатолій Анатоліч став найкращим татом за версією Viva!

 Вчора, 20 листопада, у Fairmont Grand Hotel відбулася закрита вечірка з нагоди 15-річчя журналу Viva! Окрім святкування, цього вечора Viva! нагороджувала найкращих зіркових гостей, які ставали героями обкладинок журналу в різних номінаціях. 

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ Контакти