Понад 60 000 родин – саме стільки сімей з різних куточків України заповнили анкети в межах акції «Дитяча книга у подарунок». Книги вже прямують до майже 15 тисяч населених пунктів в усіх областях країни.
 


«Для нас це особливий проект. До нього долучилася вся команда – усі наші філії із задоволенням надсилають книги родинам, щоб порадувати дітей. Адже працівники Нової пошти – теж мами і тата, – говорить співзасновниця Нової пошти Інна Поперешнюк. – До нас звернулися дуже різні сім'ї, за кожною анкетою – своя історія. Наприклад, родина, яка виховує 15 дітей, де всі діти дуже люблять читати, грають на музичних інструментах, вивчають іноземні мови. І підтримати такі родини у цей непростий час для нас особлива радість. Сподіваємося, що казки від Нової пошти піднімуть настрій маленьких читачам.
 
Ми продовжуємо надсилати книги, аби кожна дитина отримала свою ілюстровану казку. Незабаром усі 300 тисяч книг опиняться у дитячих руках. Книги отримають багатодітні та неповні родини, сім'ї, що виховують дітей з інвалідністю та тяжкими захворюваннями, родини, які змушені були покинути домівки на окупованих територіях, та інші. 

19-05-2020