Якщо ви не готові терпіти щоденні собачі прогулянки або зіпсовані котячими кігтями меблі - заведіть рибок. Екзотичні жителі акваріумів - це дуже модно та ще й красиво. І, до речі, доглядати їх не так важко, як здається.

У звичайному домашньому акваріумі ціла веселка: тут і помаранчевий папуга, і блакитний дельфінчик. Яскраве екзотичне забарвлення відрізняє їх від простих акваріумних улюбленців, адже за своєю красою такі рибки поступаються лише мешканцям коралових рифів. Ми вирішуємо завести рибок тому, що вони дозволяють нам розслабитися та відпочити після важкого робочого дня. За ними дуже цікаво спостерігати. Кожна рибка унікальна, кожна має власний характер. Дивлячись на рибок можна просто помріяти про щось прекрасне.

Утримувати екзотичний акваріум – справжнє мистецтво. Простого підживлення та спілкування з рибками буде мало, потрібно підбирати правильний температурний режим в акваріумі, створювати умови, близькі до природного середовища проживання риб, а також подбати про хороших і спокійних сусідів, щоб для кожної рибки знайшовся свій затишний куточок.

Спочатку, і в першу чергу, завжди потрібно висаджувати в акваріум відразу всіх рибок, тому що якщо так не зробити, а поступово досаджувати рибок, то риба, яка вже завела свою територію, її захищатиме і чужинця вже не пустить.

Спостерігаючи за іншим маленьким світом, власник акваріума отримує справжнє задоволення. Але не забуватимемо, що за кожне задоволення треба платити. Будинок для вихованців, декорації, корм та й самі рибки коштують чималих грошей. Ціна акваріума залежить від його об’єму, форми та скла, з якого він виготовлений. Щоб повністю створити акваріум вам знадобиться ґрунт, рослини та декоративні елементи.

Годувати рибу слід сухим кормом. Розраховуйте кількість порцій за розміром вихованців.

Утримувати акваріум - тут справа навіть не в грошах, а у фізичних затратах. Вони вимагають більшого догляду, якіснішої води. Екзотична рибка досить примхлива і нехтувати її бажаннями не варто.

Доглядайте улюбленців правильно і тоді у вашому будинку завжди буде веселка. 

22-02-2023