Немає нічого кращого, ніж міцний сон, після якого встаєш свіжим і добре відпочившим. Ці дари флори забезпечать більш чисте повітря, підвищений вміст кисню в кімнаті та приємний аромат, а значить, схилять вас в обійми Морфея за кілька хвилин.

1. Сансевієрія (Snake Plant)


САНСЕВІЄРІЯ (SNAKE PLANT)

Крім здатності виживати при мінімальному догляді ця рослина люблять за те, що воно очищає повітря в будинку. Сансевієрія може перетворювати вуглекислий газ в кисень, причому на відміну від інших рослин, які припиняють робити це вночі, сансевієрія продовжує виробляти кисень, поки ви спите. А чим більше кисню, тим міцніше сон!

2. Гербера (Gerbera Daisy)


ГЕРБЕРА (GERBERA DAISY)

Гербери можуть бути відмінним рослиною для спальні, якщо в ній досить світла для них. Їх яскраві кольори підвищують ваш настрій при пробудженні, а вночі вони виділяють кисень, поглинаючи шкідливі хімічні речовини з повітря. Їх рекомендують людям, що страждають алергіями і раптової зупинкою дихання.

3. Лаванда (Lavender)

ЛАВАНДА (LAVENDER)

Подібно розмарину, лаванду часто вибирають для спальної кімнати через її приємного запаху. Доведено, що вона допомагає позбутися від тривожності і швидко заснути, оскільки знижує частоту пульсу, кров'яний тиск і рівень стресу. Лаванда - сильне рослина, так що один невеликий горщик на тумбочці біля ліжка може виявитися достатнім засобом для відмінного сну.

4. Жасмин (Jasmine)

ЖАСМИН (JASMINE)

Багато хто не сприймає жасмин як кімнатна рослина, але у нього є цілий ряд корисних властивостей, що поліпшують сон, включаючи здатність зменшувати тривожність навіть більшою мірою, ніж у лаванди. Завдяки жасмину знижується частота серцебиття, зменшується кров'яний тиск, а дихання стає більш глибоким.

5. Сциндапсус (Pothos)

СЦИНДАПСУС (POTHOS)

Це дуже популярне кімнатна рослина з багатьох причин. Воно прекрасно обходиться невеликою кількістю світла, і його не треба часто поливати. При цьому сциндапсус дуже ефективно очищає повітря, особливо перетворюючи окис вуглецю в кисень, що дуже корисно для сну.

6. Плющ звичайний (English Ivy)

ПЛЮЩ ЗВИЧАЙНИЙ (ENGLISH IVY)

Можливо, ви не вважаєте його кімнатною рослиною, але його кучеряве властивості роблять його висячим прикрасою будь-якої кімнати. Однак його переваги не обмежуються суто естетичними. Доведено, що плющ прибирає з повітря цвіль і частинки фекалій тварин, зменшуючи алергію і покращуючи якість повітря, цитує дослідження Pop Sugar.

7. Алое віра (Aloe Vera)

АЛОЕ ВІРА (ALOE VERA)

Багато хто тримає алое в будинку через його лікувальних властивостей, наприклад застосовують при лікуванні опіків і ран. Однак якщо тримати алое поруч з ліжком, то воно також забезпечить чисте повітря, забираючи з нього бензин, який міститься у фарбах і хімічних миючих засобах.31-08-2020