Информация

 
Реєстрація дітей у Державному реєстрі ПКУ

  Обов’язкова реєстрація дітей у Державному реєстрі ПКУ не встановлена. При цьому примусово чи без подання належно оформленої і підписаної Облікової картки за формою № 1ДР не можуть бути включені відомості про дитину до Державного реєстру.

Як зареєструвати податкову накладну у вихідний чи святковий день

   Відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством.

Податки за травень необхідно сплатити не пізніше 27 червня

   Відповідно до норм Податкового кодексу України термін сплати податків і зборів, якщо останній день сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, не переноситься, - звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області.

Довідка про несудимість онлайн

   Сервіс онлайн-замовлення довідки про несудимість – документу, який щороку потрібен більше ніж 800 000 осіб, працює вже 9 місяців. За цей час ним скористалися 61 152 людини.

Податок на нерухомість сплачується протягом 60 днів

   Громадяни – власники нерухомого майна вже отримали податкові повідомлення – рішення про нараховану суму податку. Протягом 60 днів від дати отримання цього документа треба перерахувати зазначену суму податку до бюджету , - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області. 

Оголошено конкурс «Кращий бізнес-проект»

  Ковельський міськрайоний центр зайнятості з 02.07.2018р. по 02.09.2018р. оголошує конкурс «Кращий бізнес-проект» серед суб’єктів малого та середнього підприємництва міста.

З 2 липня 2018 року діятимуть нові бюджетні рахунки

  Головне управління ДФС у Волинській області інформує, що в зв’язку із запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з липня 2018 року діятимуть нові реквізити рахунків, відкриті на балансі Державної казначейської служби України.

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ Контакти