Крок до покращення бізнес-ініціатив


   Малий і середній бізнес є основою економічного зростання як окремо взятого регіону, так і держави загалом. Особливо це помітно у невеликих містах, де саме дрібні підприємства забезпечують життєдіяльність громади у різних сферах, створюють нові робочі місця.


  Саме задля підтримки бізнес-ініціатив малого і середнього бізнесу міста Ковеля у Ковельському центрі розвитку підприємництва відбулося засідання організаційного  комітету з проведення міського конкурсу бізнес-проектів. Участь в засіданні робочої групи прийняли представники від громадських організацій: Людмила Васковець заступник голови ГО “Підприємці та працівники приватного сектора міста Ковель ,  Микола Печенюк голова ГО “Всеукраїнське громадське об'єднання “Комітет громадського спротиву” , Ігор Пініс голова ГО «Підприємців та працівників приватного сектору міста Ковель», начальник відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради Михайло Долінський , головний спеціаліст відділу економічного розвитку та торгівлі Ірина Михалковська .
Ірина Михалковська представила  інформацію про підтримку підприємництва, зокрема «Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ковелі на 2017–2018 роки».
Під час ділового діалогу директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості  Ігор Приймак запропонував внести зміни до «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ковелі на 2017–2018 роки», а саме Розділ III «Ресурсне та інформаційне забезпечення» доповнити пунктом 24. Де йдеться про організацію та проведення конкурсу бізнес-проектів з метою підтримки інноваційної діяльності та сприяння розвитку підприємницького потенціалу. Всі присутні погодилися з даною пропозицією, яка по закінченню заходу була направлена на розгляд Ковельському міському голові.
Також йшлося про роботу Ковельського центру розвитку підприємництва де представники бізнес-кіл можуть на безкоштовній основі отримати фахові поради спеціалістів державних і громадських організацій.
Учасники зустрічі обговорили низку важливих для розвитку підприємництва питань.

Полезно знать

В мире