ПОЧУЙТЕ ЗМІЇВЧАН БУДЬ ЛАСКА

    Звертаємо Вашу увагу , як проходять кадрові зміни після атестації керівників територіальних підрозділів Харківської області, а саме річ йде про Зміївське відділення поліції в Харківській області, де раніше був керівником відділення поліції полковник поліції Гарі Клєріні. У зв'язку з тим, що Клеріні показав «високий рівень інтелекту та знань» у службовій діяльності, він не пройшов атестацію, ця новина принесла радість в серця  людей Зміївського району, але 24.06.2016 року призначили на посаду тимчасово виконуючого обов'язки керівника Зміївського відділу поліції підполковника поліції Фалько Вадима Івановича, який раніше займав посаду заступника Зміївського відділу поліції, ця новина  здивувала весь особовий склад та мешканців району.

   Від імені Зміївського населення, прошу Вас прийняти рішення за викладеними фактами в даному звернені. Зміївське населення занепокоєне корупційними діями та поборами, які здійснюються з боку представників правоохоронних органів Зміївського ВП.

   Підполковник Фалько В.І. довгий час працюючи на керівних посадах Зміівського райвідділу організував декілька напрямків особистого збагачення, а саме:

- прикриває приватного підприємця Миргородського , який має в Зміївському районі декілька аптечних пунктів «911» в яких збуваються наркотичні лікарські препарати (КАДАТЄР,КАТЕРПІН,  Лірика).

- підтримує дружні стосунки і прикриває незаконний гральний бізнес мешканця смт.Комсомольский, Зміївського району гр. Пукача Віталія , який має  декілька точок гральних салонів у Зміївському та Балаклійському районі Харківської області. За людські гроші Пукач Виталій купив авто ВМW«х6» та збудував собі  4-х етажний дім. Цей вид діяльності неодноразово призвів до суїцидних  випадків у районі, але Фалько В. зміг силою закрити рота родичам загиблих.

- зарекомендував себе як «ДАХ» в діяльності по незаконному прийому металобрухту в районі, всі власники що місячно через довірену особу передають Фальку В. обумовлену суму грошей.

- організував залучивши довірених осіб  торгівлю контрабандним паливом РФ.

- дозволив розробку та організував прикриття пісочного кар'єру в с. Зідьки , Зміївського району. За кожну машину піску отримує 200 гривень.

   Як що зануритись у цікаву біографію діяльності  Фалька В., який почав працювати в Зміївськом РВ керівником відділу БЕП, де швидко ознайомився з підприємцями району, яких схилив раз у рік сплачувати гроші за відсутність перешкод в здійсненні їх діяльності. Також, керівників сільських господарств змусив після збору врожаю сплачувати йому грошову винагороду за безперешкодну незаконну обробку земель держзапасу.

   За  незаконно здобуті кошти Фалько В. придбав квартиру в м. Харкові , яку оформив на свою дружину та збудував  дачний будинок в сели Черемушне, Зміївського району витративши 100 тисяч доларів США .

   Якщо це беззаконня не припиниться , то про яке очищення рядів правоохоронців і боротьбу з корупцією ми можемо розмовляти , навіщо був створений закон про очищення влади, керівники міліції перетворились в керівників поліції, як знущались над  народом так і знущаються, в такий спосіб новостворена поліція ніколи не отримає довіру людей.

   Люди змучились від невиправданих знущань та зневажання  з боку «хабарника» та «корупціонера» Фалька В., режим Януковича досі функціонує , майдан не змінив Україну, корупція надалі перемагає і поки такі люди як він будуть при владі — не бачити людям Зміївського району світлого майбутнього.

З вірою в допомогу та в зміни на краще, Зміївське населення.

Полезно знать

В мире