Нарощення хвилі протестів щодо недопущення забудови мікрорайону «Лівобережний»

   Продовження ігнорування Київською міською владою законів і думки громадян зумовлює нарощення хвилі протестів щодо недопущення забудови мікрорайону «Лівобережний»

  21 квітня 2016 р. на Лівобережній площі та під Київською міською Радою відбулася низка мітингів жителів мікрорайону «Лівобережний», які протестують проти порушення владою законів і прийняття скандального проекту забудови мікрорайону.

Зневірена у обіцянках депутатів і особисто мера, обурена зухвальством і нахабністю забудовника (ЖК «Галактика»), громадськість відстоює свої права у єдиний залишений їй спосіб: безпосереднє висловлення громадянами протесту проти дій влади – мітинг.

 Довідково

Налякана протестами громадян Київська міська влада вирішила перенести на тиждень розгляд проекту рішення про затвердження забудови мікрорайону «Лівобережний».

Проект забудови мікрорайону «Лівобережний» став скандально відомим після виявлення численних порушень під час його розробки, що, однак, не завадило його схваленню у травні 2015 р. профільною Земельною комісією Київради.

 Внаслідок активного протесту громади житлових масивів Русанівка, Лівобережний, Микільська Слобідка та Березняки, проект раніше був знятий з розгляду Київради (02.07.15), а також не набрав достатньої кількості голосів для затвердження на сесії Київради (23.07.15).

Проте, на пленарному засіданні 23 липня 2015 р. Київрада його остаточно не відхилила, чим лишила шпаринку для лобіювання. Так, питання вносилося до порядку денного пленарного засідання 03.09.15, але, на вимогу депутата-мажоритарника Лівобережного масиву, було знято з розгляду.

Новий склад Земельної комісії, на чолі з О. Міщенком, хвацько взявся за просування ДПТ (у будь-якому вигляді) та «ударними» темпами затвердив нікому з депутатів не показані зміни до ДПТ на засіданні Комісії 22.03.16, чим викликав черговий шквал протестів громадськості.

Рішення просувається навіть незважаючи на вкрай негативний висновок власного  Юридичного управління КМДА.

 

Полезно знать

В мире