Укртелеком реформує компанію за допомогою технічної модернізації

Прийнявши в 2015 році рішення інвестувати кошти в технічну модернізацію компанії, Укртелеком переходить на якісно новий рівень
Про це в п'ятницю 18 березня на конференції «#TIM: Tech & Solutions» 2016 заявив Дмитро Микитюк, директор технічної дирекції ПАТ «Укртелеком». «Це не просто технічна модернізація, це модернізація компанії в цілому: вдосконалення процесів, зміна ставлення до клієнтів, оновлення корпоративної культури», – сказав експерт.
Під час своєї доповіді на спеціалізованому заході IT-галузі Дмитро Микитюк розповів про принципи, ґрунтуючись на яких керівництво прийняло рішення про модернізацію. Виступаючи в дискусійному блоці «IT-2016: економимо чи заробляємо», директор технічної дирекції Укртелекому акцентував увагу на наявності серйозних економічних загроз для підприємства з таким величезним історичним бекграундом. Йдеться про близько 1,5 млн км мідного кабелю, окремі об'єкти з технологіями 50-річної давності, складність бізнес-процесів. Модернізація дасть змогу компанії збільшити спектр пропонованих послуг і ефективніше керувати інфраструктурою.
Як відомо, проект модернізації телекомунікаційної мережі Укртелекому передбачає, що оператор отримає технологічну підтримку від Huawei та фінансову – від CDB. «Це привабливі фінансові умови навіть за докризовими мірками. Ми інвестуємо в партнерстві», – розповів Дмитро Микитюк.
Він представив присутнім на «#TIM: Технологія і рішення 2016 року» план, відповідно до якого в 2016-2017 роках компанія зробить серйозний стрибок назустріч клієнтам не тільки в В2С, а й в В2В: індивідуальне партнерство; оптичний інтернет до 1 Гбіт/с; хмарні сервіси; інтерактивне телебачення; інтернет, захищений від DDoS-атак.
Конференція «#TIM: Tech & Рішення 2016 року» – спеціалізований захід для керівників ІТ-підрозділів провідних українських компаній. Це своєрідний дискусійний майданчик для вирішення актуальних галузевих проблем: розвиток ринку, IT-побудова стратегії бізнесу і розстановка пріоритетів у відповідних бюджетах компаній. Укртелеком виступив партнером «#TIM: Tech & Рішення 2016 року».

Полезно знать

В мире