Украина

Саакашвілі розповів, як його сьогодні депортували в Польщу (ВІДЕО)

 
«В кафе увірвались, посадили в бус. Вони намагались закрити мені очі, завязати руки. Посадили на літак, який довго кружляв по Києву. Висадили в Борисполі, потім підігнали літак, скрутили руки і грубо посадили на нього», - розповів Саакашвілі.

Суди і корупція: українцям вказала на резонансні справи

 Жители Украины и инвесторы из других стран уже осведомлены, что официальные заявления власти и реальность – две большие разницы. И если кто решил вести бизнес, но он не олигарх, то должен быть готов к тому, что легко – не будет.
 

Верховна Рада дала старт виборчій реформі

 
 Громадський рух ЧЕСНО вітає парламент із першим кроком на шляху до виборчої реформи та закликає Верховну Раду України, зокрема, профільний комітет із питань правової політики і правосуддя не затягувати процес підготовки кодексу до другого читання.
 

А чому даєш хабарі ти?

 
 Провокативні біл-борди з бізнесменом, який зізнається, «що дає, адже його змушують», зі студентами які «дають, бо звикли» та з хворим, який «дає, аби вижити» з'явилися першого листопада у 17 українських містах. 
 

Протидія гібридним загрозам в Україні


1 листопада іноземні дипломати, українські громадські діячі та державні службовці обговорили гібридні загрози, що наростають у країнах Східного партнертсва, у тому числі в Україні. Що може і повинна зробити держава, аби їм протидіяти та гарантувати безпеку суспільству?

Крок до покращення бізнес-ініціатив


   Малий і середній бізнес є основою економічного зростання як окремо взятого регіону, так і держави загалом. Особливо це помітно у невеликих містах, де саме дрібні підприємства забезпечують життєдіяльність громади у різних сферах, створюють нові робочі місця.

Від Київської Русі і до кіборгів-захисників Донецького аеропорту


   У Києві у рамках патріотичного музейного проекту «Історія становлення української нації»  вперше представлять унікальні експозиції для киян та гостей міста  про історію України, її видатних героїв та події, про які має знати кожен українець від часів Київської Русі і до славетних кіборгів-захисників Донецького аеропорту.

ОДА НА ПРОВОЗГЛАШЕНИЕ "МАЛОРОССИИ".

   С объявлением "Малороссии", украинцы теперь признаются российской пропагандой отдельным народом, а не "русскими - только в профиль", но отныне распределяются на "правильных" и неправильных ".

Школа з Волині презентувала результати року роботи за новим форматом

   Жидичинська ЗОШ І-ІІІ ступенів серед 24 опорних шкіл з усіх областей України презентувала результати року роботи за новою стратегією розвитку. 

У Києві викрили угрупування сепаратистів


    Волонтери БФ "Стіна Народної пам'яті" у ході власного розслідування викрили у місті Києві громадську організацію антиукраїнського спрямування "Громадська Солідарність "БРАТТЯ"
  [1]   2     ...   71  

Полезно знать

В мире