Украина

4млн. доларіввід Японії на відновлення Сходу України


   Починаючи з 2014 року, Уряд Японії надає підтримку Україні у реалізації інфраструктурних та гуманітарних проектів. Наприклад, проект з модернізації Бортницької станції аерації - 1 млрд дол США,  макрофінансова допомога  - 300 млн дол США

МОНЕТАРІЗАЦІЯ СУБСИДІЇ


 Монетизація зробить ланцюг «бюджет-субсидіант-надавач послуг - постачальник енергоресурсів» зрозумілим і логічним, - Зубко

РАЗОМ ПРОТИ КОРУПЦІЇ


   Ініціатива «Разом проти корупції»: у Мінрегіону амбітні й потужні антикорупційні плани

ПОЧУЙТЕ ЗМІЇВЧАН БУДЬ ЛАСКА

    Звертаємо Вашу увагу , як проходять кадрові зміни після атестації керівників територіальних підрозділів Харківської області, а саме річ йде про Зміївське відділення поліції в Харківській області, де раніше був керівником відділення поліції полковник поліції Гарі Клєріні.

Украинский бизнес: выжить любой ценой!

    То изменения в налоговый кодекс, то обвинения президента во всех смертных грехах, то новости об очередных разборках среди бизнесменов, бандитов, чиновников, и не поймешь кого еще.

Роман про В'ячеслава Липинського видано польською

  У Варшавському видавництві Pracownia Wydawnicza щойно побачив світ польською мовою роман Івана Корсака «Діти Яфета».

Кубок України з веслування на байдарках і каное

   Днями у Дніпропетровську завершився Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки  Юлії Рябчинської (03-07.05.2016 р.).

Нарощення хвилі протестів щодо недопущення забудови мікрорайону «Лівобережний»

  Продовження ігнорування Київською міською владою законів і думки громадян зумовлює нарощення хвилі протестів щодо недопущення забудови мікрорайону «Лівобережний»

«Чорні діри» та «білі плями» епідемії туберкульозу в Україні!

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Сьогодні кожен четвертий хворий на туберкульоз залишається непоміченим вітчизняною системою охорони здоров'я!

Укртелеком реформує компанію за допомогою технічної модернізації

Прийнявши в 2015 році рішення інвестувати кошти в технічну модернізацію компанії, Укртелеком переходить на якісно новий рівень
Про це в п'ятницю 18 березня на конференції «#TIM: Tech & Solutions» 2016 заявив Дмитро Микитюк, директор технічної дирекції ПАТ «Укртелеком».
  [1]   2     ...   70  

Полезно знать

В мире