Театр починається з вішалки, а похід в театр - з театрального етикету. Які ж основні правила театрального етикету, якого повинен дотримуватися справжній цінитель театрального мистецтва?

Театр починається з гардеробу і тут є одне дуже важливе правило: ми пам'ятаємо, що в холі, в гардеробі ми не чепуримося і не наводимо красу, цим ми займаємося виключно в убиральні. Це стосується як кавалерів, так і дам.

У театр ми приходимо не тільки заради вистави, а й за настроєм. Надягаємо гарну сукню, вечірнє взуття, робимо зачіску і пам'ятаємо, що настрій теж дуже важливий.

Для того, щоб отримати естетичне задоволення в театрі, необхідно перейнятися спектаклем. Всілякі фотографування і соцмережі відволікають і вас і оточуючих людей.

Поведінка в залі для глядачів також має відповідати правилам хорошого тону. Якщо вам необхідно пройти на своє місце а люди на вашому ряду вже сидять - ми проходимо до них обличчям і ті глядачі, які сидять, пропускають вас стоячи. І пам'ятайте: підлокітники не призначені для ліктів - це обмеження вашої зони комфорту.

Нажаль, у деяких глядачів є звичка залишати зал до закінчення вистави. Ми віддаємо повагу нашим артистам і дякуємо їм оплесками поки не закриється завіса.

Ми розповіли вам про ті правила театрального етикету, які допоможуть вам відчути спектакль, створити особливу атмосферу і отримати естетичне задоволення від відвідування театру.

25-07-2020