Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Волинській області у взаємодії з працівниками

Ковельського ВП ГУ НП у Волинській області під процесуальним керівництвом Ковельської місцевої прокуратури припинено факт незаконного транспортування підакцизу сумнівного походження на території міста Ковеля”, - інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Так, в ході реалізації наявної оперативної інформації щодо можливого незаконного транспортування тютюнових та лікеро-горілчаних виробів фіскалами спільно з працівниками Ковельського ВП ГУ НП у Волинській області зупинено транспортний засіб у місті Ковель. В ході проведення огляду транспортного засобу виявлено 600 літрів горілчаної продукції, яка містила марки акцизного податку з явними ознаками підробки, та 42 блоки тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка виробництва Республіки Білорусь. За результатами даного заходу виявлений підакциз орієнтовною вартістю 170 тис. -грн. вилучено. Крім того, вилучено транспортний засіб, яким незаконно транспортувалася тютюнові та лікеро-горілчані вироби.
На даний час тривають триває досудове розслідування, вирішується питання про накладення арешту на вилучені товаро-матеріальні цінності.