Лінія магазинів EVA спільно з мережею супермаркетів Varus взяли шефство над пологовим відділенням Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова, яке стало опорним пунктом супроводження вагітності і пологів майбутніх мам Дніпра і області, у яких буде виявлено вірус COVID-19 Лінія магазинів EVA ніколи не приховувала свої щирі почуття до мам та майбутніх мам, називаючи їх ніжно та ласкаво «наші матусі» та підтримуючи їх різноманітними акціями. Тому й не дивно, що під час глобальної пандемії, пов’язаної із поширенням в Україні та світі коронавірусу COVID-19, керівництво компанії спільно з мережею супермаркетів Varus взяли шефство саме над матусями та майбутніми матусями пологового відділення Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова.

«Під час карантину вся наша компанія перейнялася благородною ідеєю підтримати матусь та їх новонароджених діток. Коли оцінили ситуацію і побачили, що допомога компаній, бізнесу спрямована насамперед  лікарням та відділенням інтенсивної терапії, а пологові відділення, де рятують життя найменших захищених, маленьких українців залишилися поза увагою. Саме тому Лінія магазинів EVA вирішила взяти шефство над пологовим відділенням обласної лікарні імені Мечникова, яке стане опорним пунктом супроводження вагітності і пологів всіх майбутніх мам Дніпра і області, у яких буде виявлено вірус COVID-19»,
- говорить виконавча директорка Лінії магазинів EVA Ольга Шевченко.

Щоб підтримати пацієнтів пологового відділення Департамент власних торгових марок мережі EVA виділив для найменших мешканців Дніпра та області та їх мам засоби гігієни та догляду, а мережа супермаркетів Varus - господарчі товари та товари для прибирання та дезінфекції. 
18 травня акушерському відділенню були передані підгузки, пелюшки, дитячі креми, гелі для купання, антибактеріальні серветки, рідке мило. Для матусь - гігієнічні прокладки, зубні пасти та щітки, шампуні. А ще працівники компанії передали для матусь і їхніх діток часточку своєї душі, щоб зігріти та підтримати їх у цей непростий період їхнього життя.

Нагадаємо, що Лінія магазинів EVA власними силами та у співпраці з партнером мережі уже реалізувала три соціальні проєкти на загальну суму 1,5 млн грн. На 500 тисяч гривень було закуплено 1000 багаторазових захисних медичних костюмів та передано у лікарні Дніпра, Одеси та Миколаєва. 242 опорні лікарні України було забезпечено миючими та  дезінфікуючими засобами на місяць карантину. 
 
Спільно з партнером мережі компанією «Хенкель в Україні» та Благодійним фондом CEO Foundation Club вдалося зібрати 500 тисяч гривень та закупити  692 одноразових захисних костюми з бахілами (по 346 на кожну лікарню) та 900 захисних масок SSP2 (по 450 на кожну лікарню), які було передано міській клінічній лікарні №9 міста Києва та їх колегам з клінічної лікарні №21 міста Дніпро.


 
ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА
 
Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент товарів декоративної косметики, парфумерії, товари по догляду за обличчям та тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також товари по догляду за малюками. Понад 8 мільйонів осіб є користувачами програми лояльності EVA МОЗАЇКА.
Сім років компанія EVA займає лідерські позиції, отримуючи нагороду Національної премії України Retail Awards «Вибір споживача». Наприкінці 2019 року Лінію магазинів EVA визнано «Кращим магазином краси та здоров’я» за версією міжнародного фестивалю-конкурсу премії «Вибір року-2019», у 2019 компанія отримала нагороду «Рітейлер року в drogerie» від Ukrainian Retail Association. Постійний проєкт допомоги передчасно народженим дітям «Orange Days в EVA!» приніс перемогу в конкурсі, ініційованому ООН в Україні Partnership for Sustainability Award 2018.
Також у 2019 році EVA отримала престижну нагороду від найбільшої міжнародної виставки у галузі приватних марок PLMA (Private Label Manufacturers Association), Нідерланди та нагороду "За лідерство в управлінні власними косметичними торговими марками" від виставки InterCHARM.
За 17 років компанія зросла до кількості понад 1000 магазинів по всій території України, представила більше 30 000 асортиментних позицій, а також започаткувала 40 власних торгових марок. Зараз штат співробітників мережі налічує понад 11 000 осіб. EVA дотримується найвищих стандартів роботи з клієнтами та високого рівня корпоративної культури, що відображено у моделі сервісу компанії: «EVA – це краща подруга, що дарує щастя бути собою».