З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні компанія «Епіцентр» відгукнулася на ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними засобами захисту й обладнанням по боротьбі з COVID-19.У межах цієї співпраці «Епіцентр» доставив в Україну літаком «Мрія» гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн медичних масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни.

Сьогодні, 6 травня, засоби індивідуального захисту були передані для потреб Волинської області.
За словами заступника генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Дмитра Байдюка, компанія провела консультації з МОЗ та отримала чіткі рекомендації, щодо першочергової необхідності забезпечити лікарів саме засобами захисту.

 «Ми звернулися до всіх регіональних департаментів охорони здоров’я і у відповідності до потреб, які вони озвучили, передаємо в медичні установи необхідну допомогу. Волинська область отримала 120 тис. медичних масок, 1 500 захисних окулярів та 4 250 захисних комбінезонів. «Епіцентр» вважає своїм святим обов’язком допомогти країні в цей важкий час й ми будемо це робити стільки, скільки це буде потрібно», - сказав він.

Засоби індивідуального захисту будуть розподілені регіональним Департаментом охорони здоров’я відповідно до потреб медичних закладів області.

До кінця тижня гуманітарну допомогу від компанії «Епіцентр К» отримають усі регіони України.
З початком розповсюдження вірусу, група компаній «Епіцентр» відгукнулась на ініціативу президента та створила оперативний штаб для протидії коронавірусу. На потреби країни в боротьбі з хворобою компанія виділила 150 млн грн.