Лінія магазинів EVA через карантин продовжила термін подання натхненних історій материнства на премію "Мама Року" про мам, дружин, бабусь.
 


П'ять років поспіль Лінія магазинів EVA визначає переможниць власної премії «Мама року», що вже знайшла десятки тисяч прихильниць та зібрала понад дві тисячі історій про найкращих у світі матусь. 
 
У 2020 році через поширення в Україні та світі коронавірусної інфекції Covid-19 та запровадження карантинних обмежень, конференцію "Мама може", де відбувається нагородження переможниць премії "Мама року", довелося перенести на невизначений термін. Утім, компанія пропонує не засмучуватися, а використати цю можливість і привітати свою маму з Днем матері зворушливим оповіданням про неї і направити його на премію «Мама року», адже період подачі історій триває по 3 червня включно! 
 
Розповівши про себе, свою маму, дружину або подругу, можна взяти участь в одній з 8 номінацій: «Натхнення», «Велике серце», «Сімейний затишок», «Спорт», «Успіх», «Супербабуся», «Блогер» та «Мій Дім – моя EVA». Якщо ж за оцінками експертів та результатами інтернет-голосування вам вдасться знайти найкращі слова про найкращих жінок, то вони мають всі підстави отримати титул «Мама року-2020».
 
Крім того, на переможниць чекають: відпочинок у SPA-комплексі, чарівне перевтілення від стилістів і візажистів, фотосесія, майстер-класи відомих експертів та численні подарунки від партнерів проєкту!
 
До речі, минулого року лише за місяць відбору учасники конкурсу написали більше 600 зворушливих та надихаючих  історій щасливого материнства, що вразили українців та експертів.
 
«Очікуємо, що нагородження переможниць відбудеться восени цього року на конференції «Мама може» за участю зіркових спікерів. Точної дати поки не можемо назвати, але впевнені, що наша зустріч обов'язково відбудеться, а Україна дізнається багато нових імен найкращих, найніжніших, найталановитіших у світі мам, дружин, бабусь», —  говорить експерт від організатора премії «Мама року», директорка з маркетингу Лінії магазинів EVA Ганна Гришина.

З офіційними правилами участі в конкурсі можна ознайомитися на сайті – mamaroku.eva.ua