Нова пошта та інтернет-аптека apteka24.ua запустили спільний проєкт з безкоштовної доставки ліків на період карантину. Придбані медикаменти та обладнання можна отримати просто додому завдяки доставці від Нової пошти.Завдяки співпраці Нової пошти з великою аптечною мережею українці мають змогу одержувати все необхідне для здоров’я, залишаючись у безпеці своїх домівок незалежно від регіону проживання. Відтепер ліки, замовлені на сайті
apteka24.ua, можна легко й зручно отримати Новою поштою. Замовлення приймаються цілодобово, оплатити їх можна заздалегідь на сайті або ж при отриманні. Доставка здійснюватиметься кур’єрами до дверей, у найближче відділення чи до поштомату, при цьому – абсолютно безкоштовно.
«Карантин триває, епідемія прямує до свого піку, і заклик залишатися вдома зараз актуальний як ніколи. Для нашої компанії важливо забезпечити потреби кожного в товарах першої необхідності в умовах самоізоляції, і в першу чергу – в ліках. Разом з нашим фармацевтичним партнером ми дбаємо, щоб ви отримали все потрібне вчасно і мали змогу обирати саме те, у чому є потреба», прокоментував Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.
«Ми продовжуємо допомагати українцям отримувати необхідні ліки в умовах карантину. І, звичайно, заручилися підтримкою «Нової пошти», щоб робити це ще масштабніше. Оператор, якого так люблять в нашій країні, дозволяє комфортно і швидко доставляти ліки як в мегаполіси, так і в невеликі населені пункти. Для мене найважливіше в цьому те, що можна купити і передати ліки батькам, не піддаючи їх ризику. Тепер я бачу: добро на крок попереду!», – коментує директор з маркетингу apteka24.ua Олександр Кириллов.
З термінами доставки та переліком заборонених до замовлення ліків можна ознайомитися в розділі apteka24.ua/nova-poshta/.
На сайті є сторінка, присвячена боротьбі з COVID-19, де відвідувачі можуть знайти відповіді на найбільш поширені запитання, прочитати факти про коронавірус та поради про те, як запобігти інфікуванню.

Довідка:
apteka24.ua існує понад 10 років, має власну мережу аптек і понад 1000 аптек-партнерів для безкоштовної видачі замовлень. На сайті можна знайти понад 12 000 різних товарів, включаючи доступні аналоги популярних засобів для боротьби з ГРВІ та рідкісні препарати для тяжкохворих.
 
Група Нова Пошта надає клієнтам - як бізнесу, так і приватним особам - повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова Пошта, «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і Нова пошта Глобал
Нова Пошта - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту - до відділення, почтомату, за адресою - і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 6000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. «НП Логістик» - компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. «ПОСТ ФІНАНС» - небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не тільки в Україні, а й за кордоном.
Група «Нова Пошта» працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів.