За два дні у водойми Волинської області було вселено 13 тис. екз молоді риб. Загальна вага вселеного малька склала 2 110 кг. Так, шостого і дев'ятого березня відбулося вселення водних біоресурсів в оз. Грушівське, поблизу с. Грушівка Ковельського району Волинської області. Зариблення здійснювалося за рахунок коштів орендаря водного об'єкту відповідно до науково-біологічного обгрунтування.
 
До озера вселено 2 000 кг дволіток риби: 12 500 екз. коропа. Вага одного екземпляра становила 160 грамів. Зарибок вирощено в ставовому рибному господарстві у с. Несвіч Луцького району Волинської області. Контроль за проведенням зариблення проводили представники рибоохорони та органів місцевого самоврядування.
 
Дев'ятого березня відбулося зариблення рибогосподарського водного об'єкту, що знаходься в басейні річки Омелянівка у м. Луцьк Волинської області. Вселення здійснювалося за рахунок коштів небайдужих громадян та громадських активістів.
 
До водойми випустили понад 500 екз. дволіток коропа, загальною вагою 110 кг. Вага одного екземпляра малька становила 200 грамів. Зарибок вирощено в ставовому рибному господарстві у с. Уляники Рожищенського району Волинської області.
 
Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Волинського рибоохоронного патруля та відділу екології Луцької міської ради.


 
«В останні роки стан природного відтворення водних живих ресурсів значно погіршився внаслідок дії ряду зовнішніх факторів, головним з яких є антропогенні – несприятливий гідрологічний режим, замулення та заростання нерестовищ, забруднення води, нерегульований вилов. Тому штучне зариблення наших водойм життєво необхідне, воно сприяє збільшенню видового різноманіття водних біоресурсів та сприяє відновленню рибогосподарського потенціалу», - прокоментував начальник Управління Держрибагентства у Волинській області Тарас Куньчик.
 
Волинський рибоохоронний патруль просить громадян брати участь у збереженні рибних запасів в місцях їх вселення і своєчасно сповіщати про порушення за номером телефону (067) 360-78-40.