Оперативні співробітники податкової міліції Волині в рамках операції «Акциз-2019» викрили та припинили діяльність нелегальної автозаправної станції, - інформують в ГУ ДФС у Волинській області.Відтак, правоохоронцями встановлено, що місцевий житель, в одному з занедбаних нежитлових приміщень смт. Благодатне Іваничівського району організував діяльність, пов’язану з реалізацією паливно-мастильних матеріалів з порушенням вимог чинного законодавства.
В результаті проведених заходів виявлено та вилучено з незаконного обігу 4 500 літрів дизельного пального та 3 480 літрів бензину А-92. Крім того, вилучено обладнання, зокрема паливно-роздавальний модуль та 18 єврокубів, в яких зберігалися ПММ. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 300  тисяч гривень.
Стосовно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності).
ГУ ДФС у Волинській області вкотре звертається до усіх громадян з проханням негайно повідомляти про будь які виявлені факти, що вказують на незаконну реалізацію паливно-мастильних матеріалів на номером: (0332) 777-102.

За матеріалами оперативного управління
ГУ ДФС у Волинській област