Кримінальне провадження щодо ухилення від сплати податків, досудове розслідування у якому здійснювалось слідчими податкової міліції, скеровано прокурором до Луцького міськрайонного суду Волинської області з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності, - інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури у березні поточного року направлено до суду кримінальне провадження щодо ухилення від сплати податків з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків, - інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Так, в ході досудового розслідування правоохоронцями, встановлено, що посадовою особою одного з волинських підприємств з метою ухилення від сплати передбачених законом податків внесено неправдиві відомості про результати фінансово-господарської діяльності підприємства до його офіційних документів. Такі дії фігуранта призвели до ухилення від сплати 949 тисяч гривень податку на додану вартість.

Завдяки вжитим в ході слідства заходам завдані державі збитки відшкодовано у повному обсязі, у зв’язку з чим вказане кримінальне провадження скеровано до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 Кримінального кодексу України.