До аеропорту «Бориспіль» прилетіли два перші багатофункціональні французькі вертольоти Airbus Н-225 Super Puma в рамках Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС. Один отримала НГУ, інший – передано ДСНС України.

 
«Сьогоднішій день – не пересічна подія, це яскраве свідчення укріплення матеріальної бази для наших прикордонників, для наших рятувальників, для нацгвардійців.  А також це символ нашої активної співпраці з ЄС.  Пройшло менше року як ми обговорювали цей формат співпраці з Президентом Франції Емануелем Макроном, канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Треба відмітити ефективну роботу міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та всієї переговорної команди.  А також на повагу заслуговує підготовка прикордонників, рятувальників, поліції та Нацгвардії», – сказав Президент України Петро Порошенко. 
 
«Я впевнений, система авіаційної безпеки – це принципово нова якість життя для українців. Це врятовані життя, захист і допомога в будь-якій життєвій ситуації. Це сервіс і безпека для кожного із нас. Це міць і незалежність України!» – запевнив Президента України і всіх присутніх міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
 
Національна гвардія за умовами контракту отримає 12 таких машин. За словами фахівців, Н225 володіє найвищими в галузі характеристиками швидкості, дальності польоту, завантаження та надійності в категорії 11-тонних дводвигунових машин. Характеристики цього гелікоптера повністю відповідають завданням, що виконує Національна гвардія.
 
«Ми вийшли на новий рівень міжнародної взаємодопомоги для нашої країни та Нацгвардії. Наявність таких багатофункціональних сучасних вертольотів значно підвищить спроможності НГУ, дозволить більш оперативно й ефективно виконувати поставлені завдання за призначенням», – заявив командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров.
 
Основними завданнями літальних апаратів Airbus в Нацгвардії буде переміщення особового складу і техніки для проведення спеціальних операцій, але і багатопрофільне використання під час надзвичайних ситуацій.
 
Арсен Аваков розповів: «Ми вивчили успішний досвід багатьох країн та розробили  базову концепцію. Ці гвинтокрили будуть мультифункціональні і в разі необхідності будуть використовуватися для виконання будь-яких завдань. Ще один важливий момент – у нас в Україні буде розташовано центр технічного обслуговування цих гвинтокрилів, що дасть можливість обслуговувати не лише свої машини, а брати замовлення європейських партнерів, зміцнювати кооперацію з Європейським Союзом».
 
Виконавчий віце-президент компанії Airbus Helicopters Матьє Луо висловив свою впевненість у довготривалій співпраці України з компанією Airbus і почуття гордості, що саме Airbus зможе надати допомогу у розвитку навчальної бази для пілотів в Україні? досягти нового рівня обслуговування гелікоптерів. Також під час своєї промови Матьє Луо подякував авіаційним командам, які проходили навчання у Франції і відзначив їх високу професійність.
 

 
У Франції уже пройшли підготовку 2 пілоти Нацгвардії. В межах навчального курсу вони мали можливість не лише теоретично вивчити технічні можливості цих вертольотів, а й здійснювати польоти на тренажерах та реальних зразках такої техніки. Навчання у Франції пройшли і 6 гвардійських фахівців інженерно-технічного складу, які безпосередньо здійснюватимуть обслуговування нової авіатехніки. Надалі авіаційний персонал Національної гвардії проходитиме навчання за участі французьких фахівців в Україні.
 
10 фактів про вертольоти H225:
1. Французько-німецька Airbus Helicopters почала виробляти вертольоти H225 у 2004 році.
2. Довжина вертольота з гвинтом - 19,5 м, довжина корпусу - 16,8 м, ширина - 4,1 м, висота - 4,9 м. Вертоліт розрахований на двох пілотів і 24 пасажирів, площа його салону - 15,5 квадратних метра.
3. Вертоліт оснащений двома газотурбінними двигунами потужністю 2 382 кінські сили. Його максимальна злітна вага - 11 тисяч кг, максимальна швидкість польоту - 324 км/год.
4. H225 - важкий багатофункціональний вертоліт для пошуково-рятувальних операцій, гасіння пожеж та перевезення пасажирів. Його будуть експлуатувати Нацгвардія, Держприкордонслужба, Нацполіція, а також Держслужба з надзвичайних ситуацій.
5. У разі пошуково-рятувальних операцій в салоні може бути обладнано шість крісел з можливістю встановлення медобладнання і до трьох нош.
6. Резервуар з водою об'ємом 4 тисячі літрів може розміщуватися в салоні, він наповнюється за 90 секунд і скидає воду за чотири секунди.
7. Вертоліт здатний в режимі автопілота зависати в повітрі з точністю до 1 метра.
8. Два бічних знімних контейнери використовуються як додаткові паливні баки (загальний обсяг 600 л) або для транспортування багажу.
9. Ілюмінатори легко видавлюються назовні для швидкого виходу у надзвичайній ситуації.
10. Максимальна тривалість польоту на крейсерській швидкості (262 км/год) - 5 годин 40 хвилин. Максимальна дальність польоту - 1135 км. Температурний діапазон нормальної роботи вертольота - від -30 до +50 градусів Цельсія. Максимальна висота польоту - 6035 метрів
 
Прес-служба НГУ