«Благодійний фонд «Позитивна взаємодія», давно мріяла допомагати дітям про що завжди писала своїм поважним адресатам.

  Велика «сім'я», в якій перебуває більше 40 дітей віком від 3 до 18 років, а саме Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, з недавніх пір стала другом «юної дипломатики» і надихнула на ідею проведення вечора дружби поміж дітьми. До речі, силами небайдужих людей та за участю Благодійного фонду діткам створюється спортивний зал, де дітям можна буде здобути багато перемог і здійснити чимало спортивних досягнень.


Як у кожній великій сім'ї, а тим більше в тій, в якій перебуває більше 40 вихованців зі складними долями і які поєднані спільним побутом, діти повинні навчитися підтримувати і допомагати один одному, навчатися вибудовувати дружні стосунки, щоб змінювати свої долі на краще. А будь-який негатив чи непорозуміння ефективно, по-сімейному влагоджувати чи по-дружньому вирішувати.

Найкраще подружитися і навчитися позитивно взаємодіяти в колі великої «сім'ї» можна в ході командної ігри, на шляху до досягнення потрібного результату.

17 грудня 2018 року в ресторані «Classic» відбувався чудове свято і незабутній вечір «Дружби» для дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Приємно, що інша велика «сім'я», якою є Сім'я ресторанів "Classic" не залишилась осторонь, а викликалась допомогти дітям створювати дружню і справжню сімейну атмосферу в канун Різдва. Власник закладу Роман Дідицький з великим задоволенням подарував дітям до Вечора «Дружби» смачну піцу і можливість спробувати себе у командній грі у боулінг.

Андрій Откаленко, керівник християнської громади «Асамблея Бога» надихав дітей вчитися командній грі, швидше перемагати і змагатися у добрих вчинках, а не зважати на тимчасові програші, бо ми всі одна велика дружня сім'я, яка створена Богом!

Цей чудовий Вечір «Дружби» для дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, дав нагоду дітям залишити всі негаразди і непорозуміння позаду, в році, що минає... Створив гарну нагоду дітям зустріти новорічні свята великою, дружньою «сім'єю» із чистою совістю, гарним настроєм та новими мріями і вірою в чудо! Що все буде в їхніх долях гаразд.