Отримавши інформацію про можливе транспортування фальсифікованих алкогольних напоїв без марок акцизного податку встановленого зразка, співробітники податкової міліції Волині вжили невідкладних заходів.   Зокрема, в рамках операції "Акциз-2018" фіскали на одній з вулиць обласного центру виявлено транспортний засіб, яким здійснювалося незаконне транспортування з метою збуту шкідливого для життя і здоров'я людей фальсифікованого алкоголю, - інформує оперативне управління ГУ ДФС у Волинській області. 
 
  Оглянувши автомобіль марки Wolksvagen LT під керуванням місцевого жителя, правоохоронці виявили та вилучили з незаконного обігу 350 літрів горілки та коньяку розлитих в упаковки типу "bag-in-box". Орієнтовна вартість вилученого підакцизу становить понад 110 тис. гривень.
 
  Відповідальність за таку протиправну діяльність передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення. На даний час вирішується питання про складання адміністративного протоколу.
 
  В оперативному управлінні наголошують, що обіг алкогольних напоїв розлитих в тару типу  "bag-in-box" заборонений законодавством України, крім виноробної продукції з вмістом спирту не більше 8,5 відсотків маркованого марками акцизного податку встановленого зразка.
 
За матеріалами оперативного управління 
ГУ ДФС у Волинській області