Новости

Post Thumb
На волинську «Батьківщину» чиниться масштабний тиск міліції

  Волинська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» заявляє про масштабний тиск на керівників партійної організації, активістів луцького Євромайдану та депутатів фракції ВО «Батьківщина» Луцької міської ради.

Post Thumb
Луцький Автомайдан завітав у гості до волинських <<регіоналів>>

У суботу, 1 лютого, луцький Автомайдан їздив по домівках місцевих депутатів Партії регіонів. Перед початком «рейду» автомайданівцям провели інструктаж та сказали діяти виключно в рамках закону. Також всі учасники перед виїзду заспівали гімн України.

Post Thumb
Поярков рассказал, зачем пытали лидера Автомайдана

Одного из лидеров Автомайдана Дмитрия Булатова, пропавшего неделю назад, нашли 30 января в селе Вишенки Бориспольского района Киевской области. Сейчас он находится в столичной клинике «Борис». По словам друзей Булатова, неизвестные злоумышленники неделю мучили автомайдановца и не давали ему еды.

Post Thumb
Луцький автомайдан навідався додому до депутатів-регіоналів

  У п’ятницю, 31 січня, луцький автомайдан навідався додому до трьох депутатів Волинської обласної ради, які є членами Партії регіонів і досі не вийшли з неї. Попрямувавши із сесії Старовижівської районної ради кількадесят автомайданівців перейшло дорогу від будинку культури, де засідала сесія, і попрямували до Старовижівського районного центру зайнятості, яким керує депутат облради Віталій Павлов.

Post Thumb
Приехали...Минобороны призывает Януковича принять неотложные меры по стабилизации ситуации в Украине

Министерство обороны Украины (Минобороны) призывает Президента Виктора Януковича принять неотложные меры для стабилизации ситуации в Украине. Об этом сообщает пресс-служба министерства.

Post Thumb
На Волині військові розпочали навчальний збір

На базі 51 механізованої бригади оперативного командування "Північ" Збройних Сил України, що дислокується на Волині, розпочався навчальний збір з підготовки фахівців механізованих і артилерійських підрозділів.

Post Thumb
Посланець Генерального секретаря ООН в Україні

У Міжнародному фонді "Відродження" відбулася зустріч спеціального посланця Генерального секретаря ООН Роберта Серрі з Правлінням фонду та представниками неурядових організацій України. Зустріч ініціював пан Роберт Серрі. Роберт Серрі підкреслив значущість такої зустрічі. Він висловив солідарність із народом України й особливо наголосив на необхідності якнайшвидше врегулювати політичну кризу мирним шляхом, а також на важливій ролі громадянського суспільства в цьому процесі.

Post Thumb
У Києві за ніч спалили 17 автівок

У Києві вночі невідомі підпалили 17 автівок. Активісти стверджують, що спалено машини із львівськими номерами, однак МВС це заперечує. Зокрема, як повідомив на свій сторінці в Facеbook журналіст Руслан Сеничкін, було спалено автівку його товариша, режисера телеканалу "CТБ" Андрія Хархаліса. Машина мала львівські номерні знаки та знаходилася на вулиці Виборзькій.

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ РІЗНЕ Контакти