Новости

Post Thumb
З Волинської ОДА забрали портрети Януковича

  Координатори євромайдану у Луцьку, серед яких депутати Волинської облради, забрали з кабінетів адміністрації три портрети Януковича. Це відбулося сьогодні, 2 грудня, під час пікетування Волинської ОДА. Загальнонаціональний страйк зібрав на Театральному майдані п’ять тисяч лучан. Організованою колоною страйкарі вирушили до Київського майдану, де під стінами адміністрації відбувся пікет. Мітингувальники вимагали відставки Януковича та Азарова.

Post Thumb
Керівництво конценру "Укроборонопром" залишило країну

  За словами одного із працівників державного конценру "Укроборонопром", іспектора з озброєння Максима  Соболєва, "сьогодні усе керівництво конценру залишило країну, а працівникам не виплатили зарплати, мотивуючи це тим, що окремі  робітники брали участь в Євромайдані".

Post Thumb
"На колени, мразь". Видео

   Вчера вечером "Беркут" жестко избил людей на Банковой. Сотрудники "Беркута" избивали дубинками и ногами лежащих на земле людей. Жив демонстрант или нет - проверяли пинком ноги. Для жестокого избиения людей на Банковой были использованы провокаторы, большинству из которых удалось скрыться. Атака "Беркута" началась примерно в 16:15, 1 декабря. Перед этим 2-3 сотням провокаторов удалось довести мирный протест до столкновения с милицией.

Post Thumb
Введенням надзвичайного стану Янукович хоче врятувати себе ...

   "Янукович знайшов вихід, щоб залишитись при владі, тому і хоче ввести надзвичайний стан", - повідомив голова ВК "НАСТУП" Руслан Секела.
   За його словами введення надзвичайного стану означає: Стаття 14. У період дії надзвичайного стану НЕ можуть бути розпущені Верховна Рада України, зупинена їх та Президента України діяльність.
.

Post Thumb
Заява Міжнародного фонду «Відродження»

  Сьогодні вранці загони "Беркуту" зі застосуванням фізичного насильства розігнали мирний Євромайдан у Києві.
Мирний протест Євромайдану акумулював багатотисячну підтримку громадянами європейського вибору України, віру у необхідність підписання Угоди про асоціацію України з об'єднаною Європою в умовах, коли діюча влада призупинила підготовку до його підписання на Саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада ц.р.

Post Thumb
Странная территория, не принадлежащая ни Европе, ни Азии

Украина, похоже, окончательно лишилась всех тех моральных дивидендов, которые были заработаны ее жителями. Сейчас даже самые отъявленные сторонники нашей страны на Западе ждут, что же такого произойдет на этой странной территории, не принадлежащей ни Европе, ни Азии в последующие дни.

Post Thumb
Спиртное сыграло главную роль в убийстве строителя

  Спиртное сыграло главную роль в убийстве строителя, произошедшего в Леминском районе. В частности, ссора двух "коллег" переросла в драку, которая и закончилась смертью мужчины. Об убийстве строителя милиционерам сообщил прораб. Мужчина до сих пор не может поверить, что такое могло произойти, ведь рабочих в свою бригаду он отбирает тщательно.

Post Thumb
Резолюція студентського мітингу «ЗА ЄВРОПЕЙСЬКУ УКРАЇНУ!»

  Студенти, молодь, є майбутнім України. І кому, як не нам, обирати наше майбутнє? Воно повинне бути європейським. Але український уряд в особі прем’єр-міністра Миколи Азарова підписав розпорядження про відмову від євроінтеграційного курсу України. Таким чином, влада намагається догодити Росії, що постійно здійснює тиск на Україну.

Post Thumb
Теперь путь в Европу - единственный для Украины

  В Вильнюсе открывается встреча в верхах Восточного партнёрства ЕС. Ещё две недели назад предполагалось, что на ней Украина подпишет историческое Нажать соглашение об ассоциации с ЕС. Но теперь главная интрига встречи в верхах в литовской столице исчезла. Я приехал в Вильнюс, и теперь мне, видимо, предстоит стать хроникёром разочарования Евросоюза в Украине и отчаянных призывов украинских оппозиционеров к ЕС не разочаровываться и оставить Нажать "дверь в Европу" открытой.

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ РІЗНЕ Контакти