Новости

Post Thumb
Мінрегіону залишили 4,9 млрд грн на програми ДФРР

  13 квітня 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

На фінансування Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) депутати залишили 4,9 млрд грн, що зменшило його обсяг на 2,6 млрд грн.
 

Post Thumb
В Мінрегіоні обговорили порядок обсервації громадян, які прибуватимуть в Україну з інших країн

    Як зазначив Олексій Чернишов, Урядом було прийнято ряд змін до постанови КМУ №211, яка регулює певні правила на період епідемії коронавірусної хвороби, а також порядок обсервації для громадян України, котрі перетинають державний кордон. 

Post Thumb
З 8 квітня доставка продуктових наборів «Новою поштою» з АТБ через платформу Rozetka розширюється на всю Україну.

  Клієнтам доступні три набори необхідних товарів вартістю 143, 402 та 551 гривня. Вартість доставки складає 55-75 грн. Продукти будуть доставлятися «день в день» в тих населених пунктах, де є магазини «АТБ».

Post Thumb
«Велике будівництво» не можна ставити на паузу

   До переліку інвестиційних програм та проектів, затвердженого Кабінетом Міністрів України для реалізації у 2020 році за рахунок ДФРР, включено загалом 379 проектів регіонального розвитку із загальним обсягом фінансування 4,75 млрд гривень по всіх регіонах (окрім Закарпатської, Одеської, Сумської та Черкаської областей).

Post Thumb
Надання житлових субсидій в умовах карантину 03.04.2020

 «На державному рівні приймаються важливі рішення, спрямовані на підтримку українців під час карантину. На законодавчому рівні населенню було гарантовано безперебійне надання комунальних послуг та відтермінування штрафних санкції за їх невчасну оплату.

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ РІЗНЕ Контакти