Новости

Post Thumb
ТОП-5 статей Митного кодексу, що протидіють порушенням правил з боку суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності

  Під час «круглого столу» з представниками найбільших суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності, які здійснюють торговельні операції в зоні діяльності Волинської митниці, було проаналізовано основні адміністративні правопорушення з боку посадових осіб акредитованих підприємств.

Post Thumb
Стартапи, які будуть реалізовуватись в громадах за рахунок ДФРР

 Цього року були внесені ключові зміни в роботу Державного фонду регіонального розвитку. Вперше, у 2019 році ми підтримаємо проекти без «твердої основи» — стартапи, які будуть реалізовуватись в громадах за рахунок ДФРР.

 

Post Thumb
Ольга Богомолець іде в Президенти України

  Народний депутат Ольга Богомолець буде балотуватися на пост Президента України. Про це йдеться в заяві, яку вона опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Post Thumb
У вагонах зі щебенем виявили більше 8 тисяч пачок прихованих цигарок

 Спільна оглядова група у складі посадових осіб Волинської митниці ДФС та Луцького прикордонного загону виявили у залізничних вагонах 8240 пачок прихованих цигарок загальною вартістю майже 200 тисяч гривень.

Post Thumb
Президент Трамп - 1$ на благодійність!?

  30 листопада 2018 року в останній день осені з Вашингтону надіслали повідомлення Марійці Мовчан та її братам Павлу та Борису.  «Ми ретельно розглядаємо Ваше повідомлення» - запевнили в Білому Домі  і подякували, що до них звернулися юні «дипломати».

Post Thumb
Львівська залізниця запустить в експлуатацію капітально відремонтований та модернізований електропоїзд ЕР9Т

  Сьогодні, 30 листопада 2018 року, в парк моторвагонного рухомого складу регіональної філії «Львівська залізниця» повернувся капітально відремонтований електропоїзд ЕР9Т №747 у складі 10 вагонів. Під час ремонтних робіт на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» рухомий склад пройшов комплекс модернізації, спрямований на покращення умов перевезень пасажирів.

Post Thumb
Сформована більшість складу Наглядової ради Фонду енергоефективності

  Уряд призначив двох представників від Кабінету Міністрів України до складу Наглядової ради Фонду енергоефективності. Це Юрій Гелетій, заступник Міністра фінансів України, який координуватиме роботу з державними коштами і міжнародними фінансовими інституціями, і

Post Thumb
Презентовано ґендерну стратегію системи безоплатної правової допомоги

 Подолати ґендерні стереотипи та гарантувати рівні можливості для чоловіків і жінок у доступі до правової допомоги. Така мета ґендерної стратегії системи надання безоплатної правової допомоги «Рівні партнери». Документ був презентований 27 листопада.

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ РІЗНЕ Контакти