Новости

Post Thumb
Приєднання України до енергосистеми Європи дозволить отримати «електроенергетичний безвіз»

 Підтримка енергетичної галузі, інфраструктурних проектів, макрофінансова допомога, продовження співпраці з такими фінансовими інституціями як KfW – ключові напрямки співпраці України і Німеччини. 

 

Post Thumb
На митному посту Луцьк випустили у вільний обіг першу автівку, яка рік перебувала у статусі «транзитної євробляхи»

    Митний пост «Луцьк» на Волині став першим органом доходів і зборів в області, де за заявою резидента України випустили у вільний обіг після митного режиму «транзит» легковий автомобіль з дизельним двигуном RENAULT THALIA, 2008 року виготовлення. 

Post Thumb
ДЕТАЛІ СМЕРТЕЛЬНОЇ СТРІЛЯНИНИ У КОВЕЛІ

  За даними поліції, 46-річний місцевий житель під час конфлікту застрелив із зареєстрованої мисливської зброї двох ковельчан, 51-го та 25-ти років, після чого наклав на себе руки. 

Post Thumb
Саакашвілі розповів, як його сьогодні депортували в Польщу (ВІДЕО)

 
«В кафе увірвались, посадили в бус. Вони намагались закрити мені очі, завязати руки. Посадили на літак, який довго кружляв по Києву. Висадили в Борисполі, потім підігнали літак, скрутили руки і грубо посадили на нього», - розповів Саакашвілі.

Post Thumb
Суди і корупція: українцям вказала на резонансні справи

 Жители Украины и инвесторы из других стран уже осведомлены, что официальные заявления власти и реальность – две большие разницы. И если кто решил вести бизнес, но он не олигарх, то должен быть готов к тому, что легко – не будет.

 

Post Thumb
Верховна Рада дала старт виборчій реформі

 
 Громадський рух ЧЕСНО вітає парламент із першим кроком на шляху до виборчої реформи та закликає Верховну Раду України, зокрема, профільний комітет із питань правової політики і правосуддя не затягувати процес підготовки кодексу до другого читання.

 

Post Thumb
А чому даєш хабарі ти?

 
 Провокативні біл-борди з бізнесменом, який зізнається, «що дає, адже його змушують», зі студентами які «дають, бо звикли» та з хворим, який «дає, аби вижити» з'явилися першого листопада у 17 українських містах. 

 

Post Thumb
Протидія гібридним загрозам в Україні


1 листопада іноземні дипломати, українські громадські діячі та державні службовці обговорили гібридні загрози, що наростають у країнах Східного партнертсва, у тому числі в Україні. Що може і повинна зробити держава, аби їм протидіяти та гарантувати безпеку суспільству?

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ РІЗНЕ Контакти