61152 людини зберегли час, замовивши довідку про несудимість онлайн

 

Сервіс онлайн-замовлення довідки про несудимість – документу, який щороку потрібен більше ніж 800 000 осіб, працює вже 9 місяців. За цей час ним скористалися 61 152 людини. Така статистика є прикладом ефективної діджиталізації державних послуг - одного з пріоритетів реформи сервісних центрів МВС. Переведення послуг в онлайн робить їх доступними, зручними та заощаджує наш час.

 

Запуск послуги Міністерства внутрішніх справ відбувся спільно з Державним агентством з питань електронного урядування України за підтримки програми EGAP, що фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа.

 

Щоб замовити Довідку онлайн, необхідно:

  • зайти на сайт mvs.gov.ua або hsc.gov.ua;

  • зареєструватися через ЕЦП або BankID;

  • заповнити форму, вказавши зручний сервісний центр МВС;

  • отримати повідомлення про готовність документу або перевірити статус готовності довідки онлайн;

  • забрати довідку в обраному сервісному центрі МВС, пред’явивши паспорт або документ, що його замінює.

 

Отримати довідку можна також в електронному варіанті, в разі якщо Ви замовляєте її за допомогу ЕЦП.

 

Довідка про несудимість потрібна для: оформлення на роботу, оформлення візи при виїзді за кордон, участі в тендері, здійснення усиновлень і встановлення опіки, оформлення громадянства, поновлення документів, отримання дозволу на володіння зброєю тощо.

 

До кінця 2018-го року сервісні центри МВС презентують нові послуги онлайн, зокрема, запровадження персонального електронного кабінету власника авто.

 

Новини сервісних центрів МВС на сайті Головного сервісного центру МВС та Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області vol.hsc.gov.ua, отримати консультацію можна на офіційній Фейсбук-сторінці «Сервісні центри МВС у Волинській області» https://www.facebook.com/scvolyn/ або за телефоном (0332) 77-19-74.

 

 

З повагою

Регіональний сервісний центр

МВС у Волинській області


21-06-2018