Информация

 
Post Thumb
Підприємці, які здійснюють продаж лікарських засобів, зобов’язані застосовувати касову техніку

  Фізичні особи – підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та здійснюють продаж лікарських засобів, з 01 січня 2019 року зобов’язані застосовувати касову техніку

 

Post Thumb
Увага! Зміни в проведенні реєстраційних операцій

  Відбулися зміни, що стосуються реєстрації газобалонного обладнання та видачі тимчасового реєстраційного талону під час передачі права користування та/або розпорядження транспортними засобами. 

Post Thumb
Звітність у разі смерті засновника юридичної особи подає спадкоємець

   У разі смерті єдиного засновника юридичної особи, який одночасно був відповідальною особою (директор/бухгалтер) за подання податкової звітності відповідальним за своєчасність подання звітності такої юридичної особи буде спадкоємець, який заявив своє право на підприємство. 

Post Thumb
Виправлення помилки, допущеної при заповненні скарги на рішення про відмову у реєстрації податкової накладної, не передбачено

   Виправлення помилок, допущених при заповненні скарги на рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, після реєстрації такої скарги в ДФС, не передбачено

Post Thumb
Фізична особа-підприємець повинна подати повідомлення про об’єкти оподаткування за основним місцем обліку

   У разі, якщо місце проживання фізичної особи-підприємця є місцем, де провадиться підприємницька діяльність, то фізична особа-підприємець повинна подати повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, протягом 10 робочих днів після реєстрації, до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

 

Post Thumb
Приватний нотаріус враховує у складі витрат звітного року сплату єдиного внеску

  Сплата приватними нотаріусами єдиного внеску, у тому числі на користь найманих працівників, за попередній звітний рік, що фактично сплачена згідно остаточного розрахунку у поточному році, може бути включена до складу витрат при обчисленні оподатковуваного доходу за звітний рік.
 

Post Thumb
Бізнес-сніданки у Львові

  

6 та 7 грудня команда майданчика Zakupki.Prom.ua за підтримки ProZorro запрошує державних замовників та постачальників на бізнес-сніданки у Львові. (вул. Героїв УПА, 80)

Post Thumb
Зианджа. Зе Интервьюер. 27.11.18

  У нас в выпуске самая неожиданная гостья с невероятной историей...Человек, который кардинально изменил свою жизнь и себя, как метафорично, так и буквально. Самая известная в Украине девушка-трансгендер, артистка, борец за права ЛГБТ - Зианджа. 

Post Thumb
За нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковуються об’єкти спадщини (дарування)

  За нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковуються об’єкти спадщини (дарування), що успадковуються членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення

 

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ РІЗНЕ Контакти