Информация

 
Post Thumb
Приватний нотаріус враховує у складі витрат звітного року сплату єдиного внеску

  Сплата приватними нотаріусами єдиного внеску, у тому числі на користь найманих працівників, за попередній звітний рік, що фактично сплачена згідно остаточного розрахунку у поточному році, може бути включена до складу витрат при обчисленні оподатковуваного доходу за звітний рік.
 

Post Thumb
Бізнес-сніданки у Львові

 6 та 7 грудня команда майданчика Zakupki.Prom.ua за підтримки ProZorro запрошує державних замовників та постачальників на бізнес-сніданки у Львові. (вул. Героїв УПА, 80)

Post Thumb
Зианджа. Зе Интервьюер. 27.11.18

  У нас в выпуске самая неожиданная гостья с невероятной историей...Человек, который кардинально изменил свою жизнь и себя, как метафорично, так и буквально. Самая известная в Украине девушка-трансгендер, артистка, борец за права ЛГБТ - Зианджа. 

Post Thumb
За нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковуються об’єкти спадщини (дарування)

  За нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковуються об’єкти спадщини (дарування), що успадковуються членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення

 

Post Thumb
Для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами суб’єкту господарювання необхідно подати заяву

   Для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами суб’єкту господарювання необхідно подати заяву на отримання відповідної ліцензії та копію платіжного доручення про сплату квартальної суми за таку ліцензію з відміткою банку.

Post Thumb
Достовірність фіскального чека можна перевірити на веб-порталі ДФС

   Державною фіскальною службою України реалізовано  електронний сервіс, який дозволяє покупцеві товарів (послуг) здійснювати пошук та перегляд фіскального  касового чеку, що формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій.

Post Thumb
Зміни в законодавстві в сфері державної реєстрації

   Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради повідомляє, що з 28 серпня 2018 року набрали чинності зміни у законодавстві в сфері державної реєстрації, внесені Законом України.

Post Thumb
Дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду включається до загального оподатковуваного доходу

   До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається, зокрема, дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування).

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ РІЗНЕ Контакти