Информация

 
Post Thumb
Електронний кабінет зручний і корисний сервіс від ДПС

  Головне управління ДПС у Волинській області звертає увагу, що за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету платники податків мають можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС.

Post Thumb
Сума нецільової благодійної допомоги не оподатковується у разі не перевищення суми граничного розміру доходу

  Сума нецільової благодійної допомоги, яка надається юридичною особою своєму керівнику або іншій фізичній особі та не перевищує суми граничного розміру доходу, не оподатковується.

Post Thumb
Роботи в системі енергопостачання серверного та активного мережевого обладнання ЄАІС

 З 12 години 00 хвилин до 14 години 00 хвилин 16.03.2019 заплановані роботи в системі енергопостачання серверного та активного мережевого обладнання Єдиної автоматизованої системи ДФС України (далі ЄАІС).

 

Post Thumb
Підприємці, які здійснюють продаж лікарських засобів, зобов’язані застосовувати касову техніку

  Фізичні особи – підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та здійснюють продаж лікарських засобів, з 01 січня 2019 року зобов’язані застосовувати касову техніку

 

Post Thumb
Увага! Зміни в проведенні реєстраційних операцій

  Відбулися зміни, що стосуються реєстрації газобалонного обладнання та видачі тимчасового реєстраційного талону під час передачі права користування та/або розпорядження транспортними засобами. 

Post Thumb
Звітність у разі смерті засновника юридичної особи подає спадкоємець

   У разі смерті єдиного засновника юридичної особи, який одночасно був відповідальною особою (директор/бухгалтер) за подання податкової звітності відповідальним за своєчасність подання звітності такої юридичної особи буде спадкоємець, який заявив своє право на підприємство. 

Post Thumb
Виправлення помилки, допущеної при заповненні скарги на рішення про відмову у реєстрації податкової накладної, не передбачено

   Виправлення помилок, допущених при заповненні скарги на рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, після реєстрації такої скарги в ДФС, не передбачено

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ РІЗНЕ Контакти