Информация

 
Post Thumb
Нова пошта змінює ліміт при верифікації клієнтів при здійсненні фіноперацій

  З 28 квітня верифікація клієнтів буде проводитися при здійсненні фінансових операцій на суму, що дорівнює або перевищує 5 000 грн на добу.

Мова йде про такі послуги як сплата доставки, відправлення або отримання грошових переказів, здійснення платежів тощо.

Post Thumb
До 31 травня 2020 року продовжено строки тимчасового незастосування штрафних санкцій

  До 31 травня 2020 року продовжено строки тимчасового незастосування штрафних санкцій за такі порушення:

- несвоєчасна сплата (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхуванн.
 

Post Thumb
Перехідний період реформування системи ДАБІ

 До Мінрегіону надходять численні звернення від органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, фізичних та юридичних осіб, громадських об'єднань з проханням роз'яснити окремі положення постанов Кабінету Міністрів України від 13.03.2020 №218 «Про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції...

 

Post Thumb
«Нова пошта» ввела адміністраторів для прискореного обслуговування клієнтів на вулиці

    Біля відділень «Нової пошти» почали працювати адміністратори, які на вулиці обслуговують клієнтів із оплаченими посилками. Відтепер клієнти, які прийшли отримати завчасно оплачену посилку, можуть не заходити у відділення, адміністратор на вулиці сам підійде до них.

Post Thumb
Система безоплатної правової допомоги запустила Телеграм-чат протидії домашньому насильству

  Система безоплатної правової допомоги запустила в месенджері Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству» https://t.me/Non_Violence_Bot, де потерпілі від домашнього насильства та свідки можуть онлайн отримати консультацію юристів щодо захисту своїх прав.  

Post Thumb
З 18 березня 2020 року запроваджено мораторій на перевірки

   На період з 18 березня 2020 по 31 травня 2020 запроваджується мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок.   Дія мораторію не розповсюджується на документальні позапланові перевірки з підстав, визначених підпунктом 78.1.8 пункту 78.1 статті 78 ПКУ та фактичні перевірки в частині порушення вимог законодавства з питань:

 

Post Thumb
До кінця тижня е-кабінет забудовника відновить свою роботу

  За ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України відбулась зустріч Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова з представниками Міністерства цифрової інформації України, проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та Офісу підтримки та впровадження реформ

 

Post Thumb
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ У СІЧНІ – ЛЮТОМУ 2020 РОКУ

 Чисельність наявного населення області, за оцінкою, на 1 лютого 2020р. становила 1031,2 тис. осіб. У січні кількість жителів зменшилась на 216 осіб. Обсяг природного скорочення у порівнянні з січнем 2019р. зменшився на 226 осіб.

Post Thumb
Кампанія декларування доходів громадян у 2020 році

   Головне управління ДПС у Волинській області нагадує, що з 1 січня 2020 року розпочалася кампанія декларування, за якою окремі категорії громадян зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи

Post Thumb
Електронний кабінет зручний і корисний сервіс від ДПС

  Головне управління ДПС у Волинській області звертає увагу, що за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету платники податків мають можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС.

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ РІЗНЕ Контакти