Людмила Барбір вивчає техніку зі  зброєю, - меча, ножа та  списа
 
Напередодні свого дня народження, який відбудеться 30 листопада, відома українська телеведуча «Сніданок з 1+1», Людмила Барбір, отримала чорний пояс з айкі-дзюцу.

 
Урочиста церемонія відбулася за участю колег та друзів. Чорний пояс Людмила Барбір отримала з рук чоловіка-сенсея Ігоря.
 
Зазначимо, що чоловік телеведучої був в АТО та має нагороду за визволення Донбасу. На схід України він поїхав добровольцем з перших днів конфлікту.
 
На поясі, який отримала Людмила, були зображені ієрогліфи. Вони означають назву школи, в якій навчається телеведуча - Кай Дзенкі.
 
Барбір почала займатися японською бойовою технікою вісім років тому та захистити чорний пояс могла вже давно. Але через щільний і напружений графік роботи не могла приділити навчанню достатньо часу, і систематично відвідувати заняття, тому справа затяглась.
 
В цьому році телеведуча вирішила і пообіцяла собі, що доведе справу до кінця, і все ж отримає чорний пояс.
 
«Для мене отримання чорного пояса – це результат моєї тривалої і наполегливої роботи. Підведення підсумків роботи над собою. Я не буду зупинятися у мистецтві айкі-дзюцу і було б круто отримати другий дан», - розповіла телеведуча.
 
Як говорить Людмила Барбір, для того щоб здати на перший дан (ступень в айкі-дзюцу) та отримати чорний пояс, треба знати близько 100 технік, серед яких – ударна техніка, робота зі зброєю і техніка боротьби.
 
Сама ж Барбір вміє працювати з бокеном (дерев'яний меч для тренувань),  дзьо (дерев'яна жердина зазвичай довжиною приблизно 128 см), коротким списом, мечем та ножем. 
 
Телеведуча багато часу приділяє улюбленій справі.
 
«Я ходжу на тренування три-чотири рази на тиждень. Якщо чогось по-справжньому прагнеш і ставиш чітку ціль, то обов'язково знайдеш на це час. Мені вдається це завдяки тому, що я  ретельно планую свій графік,  вчусь правильно розставляти пріорітети,  і  розподіляти  обов`язки в сім`ї. Мій син Тарасик теж займається айкі-дзюцу, тому ми багато часу проводимо разом на тренуваннях».
 
Спочатку айкі-дзюцу для телеведучої було як спосіб самозахисту, але потім вона вирішила продовжувати займатися бойовим мистецтвом для зйомок в кіно.
 
В реальному житті Людмилі не доводилося застосовувати свої навички по айкі-дзюцу, але за її словами, вона завжди намагається контролювати все, що відбувається навколо та бути на варті.