Культура

Post Thumb
MONATIK превзошел самого себя!

     MONATIK установил собственный рекорд новым летним хитом - Vitamin D, набрав за сутки более миллиона просмотров в YouTube.

Post Thumb
Romanovskaya сняла новый клип на острове Самуи

  Совсем не давно Romanovskaya выпустила новый трек "Папайя". Съёмки клипа на него было решено провести в одном из райских уголков нашей планеты - острове Самуи в Таиланде. Не обошлось и без приключений.

Post Thumb
On I Ona остановят спидометр во Дворце «Украина»!


  On I Ona готовят перформанс 26 марта на Весенней «Музыкальной платформе»!
  В последнее время на слуху у украинской публики все чаще звучит название дуэта On I Ona. После нашумевшей кавер версии на легендарный хит Макса Фадеева «Лети за мной» ребята представили свою первую авторскую песню «Не касаясь». 

Post Thumb
Дарья Ковтун стала настоящей француженкой

  Украинская певица Дарья Ковтун известна публике своим неповторимым исполнением французских песен. Её концерты и выступления радуют слух всех ценителей качественной музыки.

Post Thumb
BRUTTO - світовий тур триває

  Під час другої частини світового туру гурт презентує свій новий альбом «Родны край» більш ніж на двадцяти концертних майданчиках України, а також завітає з концертами до кількох європейських міст.

Post Thumb
Віктор Бронюк в повнометражному документально-ігровому кіно.

  В наступному році українські телеглядачі матимуть змогу побачити документально-ігрову стрічку «Справжня Русь», у рамках якої відомі українські письменники, музиканти, телеведучі, історики розкажуть маловідомі факти про реальне походження Московського князівства

Post Thumb
Концерти BRUTTO - це 100% "рейдерське захоплення"!

  BRUTTO готується до масштабних концертів у Львові, Харкові, Дніпропетровську та Києві, які є продовженням великого європейського туру Родны край на підтримку нового альбому.

Post Thumb
Після «Молодісті» стрічку «По той бік» охопила хвиля позитивних відгуків

  Після допрем'єрного показу на кінофестивалі «Молодість» стрічку Олександра Литвиненка «По той бік», що стала єдиним українським представником у міжнародному конкурсі повнометражних робіт, охопила хвиля позитивних відгуків відомих людей.

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ РІЗНЕ Контакти