З метою забезпечення безпеки своїх клієнтів і співробітників, припинення можливості ймовірного поширення коронавірусу через поштові відділення, керівництво найбільшого оператора поштового зв'язку «Нова пошта» затвердило протокол реагування в разі підозри COVID-19 у персоналу.Алгоритм дій складається з 10 пунктів, обов'язкових до негайному виконанню керівниками підрозділів компанії.

«Ми поділяємо всю глибину відповідальності за безпеку наших клієнтів і співробітників, які в умовах розвитку епідемії виконують важливу місію, доставляючи населенню життєво-необхідні товари, медикаменти, забезпечуючи безкоштовну логістику обладнання, засобів індивідуального захисту та інших першорядних товарів в медичні установи країни. Саме з цієї причини керівництвом «Нової пошти» розроблений та затверджений протокол реагування на можливі випадки виявлення інфекції у нашого персоналу. Ця техніка безпеки доведена до кожного структурного підрозділу нашої компанії і починає діяти з завтрашнього дня », - заявив співвласник «Нової пошти» Вячеслав Климов.

Відповідно до алгоритму, в разі підозри на коронавірусну інфекцію у співробітника, поштове відділення, в якому він працює, негайно закривається на дезінфекцію терміном на три дня. Сам співробітник відправляється на здачу ПЛР-тесту. Негайно складається карта його контактів першого і другого рівнів. Одночасно, на тестування і двотижневу самоізоляцію зі збереженням 50% окладу відправляється весь персонал відділення. У разі негативних результатів ПЛР-тестування - люди повертаються до роботи.

Про справжні причини закриття відділення клієнтам повідомлять у SMS. Посилки відправляться на дезінфекцію і через добу перенаправляються до найближчого відділення, про що інформуються одержувачі. Дезінфекційній обробці підлягає вся готівка. По закінченню трьох днів дезінфекції відділення відновлює роботу з новим тимчасовим штатом співробітників.

Така ж логіка дій буде застосована для співробітників терміналів та адресної доставки.

Правила говорять і про те, що в разі підтвердження підозри на COVID-19, компанія зобов'язується повністю піклуватися про хворого співробітника та членів його родини, які проживають на одній території. «Нова пошта» забезпечить супровід лікування через страхову компанію, а його родину безкоштовними ліками, продуктами харчування та товарами першої необхідності.

13-04-2020