Бізнес

 
Post Thumb
Операції з постачання і ввезення лікарських засобів та медичного обладнання звільнено від оподаткування

 До податкового кодексу України, внесені зміни, які передбачають звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з ввезення і постачання лікарських засобів та медичного обладнання.

Post Thumb
«Нова пошта» затвердила заходи реагування на випадок зараження персоналу COVID-19

  З метою забезпечення безпеки своїх клієнтів і співробітників, припинення можливості ймовірного поширення коронавірусу через поштові відділення, керівництво найбільшого оператора поштового зв'язку «Нова пошта» затвердило протокол реагування в разі підозри COVID-19 у персоналу.

Post Thumb
Обмен криптовалюты на Coinbase в 2017 году составил 1 млрд. долларов

   Крупнейший в мире обмен криптовалют на Coinbase в 2017 году составил 1 млрд. долларов, это на 66% ($ 600 млн.) больше прогноза доходов в 2017 году. По данным Recode, несмотря на высокий интерес внешних инвесторов, компания остается частной и не позволяет продавать запас на вторичных рынках.

Post Thumb
Сбербанк резко снизил ставки по депозитам

   Сбербанк во вторник снизил ставки по рублевым вкладам и сберегательным сертификатам. Изменения коснулись всех сроков – от трех месяцев до трех лет. Снижение составило от 0,3 до 1,05 п. п. в зависимости от суммы и срока вложений. Кроме того, с апреля Сбербанк отменил самый доходный, открываемый дистанционно сезонный вклад «Новый уровень», по которому платил 7,7% годовых.

УКРАЇНА | НОВИНИ КОРИСНЕ РІЗНЕ Контакти